Новий рік і Різдво - це два самих казкових і чарівних свята, і тому святкувати їх потрібно обов'язково в чарівному місці. Якщо бажаєте чогось незвичайного і чудесного, вирушайте до Львова! Це місто обов'язково здивує і закохає в себе!

Львів сміливо можна назвати одним з найбільш європейських, сучасних і «просунутих» міст всього пострадянського простору. Але при цьому тут збережені традиції святкування зимових свят, так що, приїхавши не новорічні канікули сюди, зможете поєднати справжній святковий розгул з сучасними нововведеннями.

І саме тому сюди на Новий Рік у Львові і Різдво з’їжджаються туристи майже з усіх країн світу. Широта душі народу України завжди приваблювала всіх, але при цьому всім хочеться блиску і шику. І Львів все це зможе подарувати! Адже це місто перетворюється на справжнє казкове місце.

Традиції України унікальні і шановані народом цієї країни. Взагалі, до XX століття Новий рік вважався не стільки світським, скільки християнським і навіть язичницьким святом.

Свято в той час тривало цілих 12 днів, і вважалося періодом пробудження духів і нечистої сили. Люди вірили в те, що за столом збираються не тільки живі, а й душі померлих, тому всі намагалися задобрити їх частуванням. Крім того, існувало повір'я, згідно з яким на Новий рік відкривалися небеса, тому будь-яке загадане бажання мало збутися. Будь-які гадання теж збувалися, і всі були щасливі. Потім святкування трохи змінилося, але частина традицій залишилася незмінною.

Сьогодні велику частину звичаїв і традицій втрачено, але в деяких сім'ях їх ще пам'ятають. Але в будь-якому випадку Новий рік у Львові - це пора веселощів і чудес.

Святкова програма Львова завжди насичена і переповнена різноманітними заходами. Щороку тут проходять різноманітні фестивалі, конкурси, виставки та багато-багато іншого. Це справжня святкова феєрія!

Це місто гарне в будь-який час, але в новорічні канікули воно виблискує, переливається, горить і блищить. Будинки, вулиці і вітрини магазинів прикрашають яскравими гірляндами та іграшками. Вікна рясніють ілюстраціями з казок і зображеннями новорічних атрибутів і героїв. У будинках і квартирах теж неймовірно красиво, адже кожен прагне прикрасити і перетворити своє житло.

На площі Ринок зазвичай встановлюють головну ялинку, навколо якої протягом усього періоду свят збирається і веселиться народ. До речі, святкування тут триває практично з середини грудня і до самого Хрещення. І в цей час не побачите жодного сумного або похмурого обличчя, все люди привітні, гостинні, веселі і товариські.