Уже розпочався зворотній відлік дні до новорічних свят. І саме час задуматися якими подарунками дивувати своїх рідних і близьких. Говорять, що ідеально цю місію виконають цікавинки створені власними руками із турботою і любов’ю.

Останнім часом в Україні набирає популярність креативне хобі назва якого живопис за номерами. Вигадали його два художника-затійника із США Макс Клейн і Ден Роббінсон, щоб люди, які бажають малювати картини своїми руками, але не мають часу на навчання могли здійснити свою мрію. Особливу техніку запозичили у Леонардо да Вінчі. Геній навчав своїх підопічних писати картини, заздалегідь вказуючи на полотні номер фарби, яким потрібно розфарбовувати кожен сегмент. До складу спеціальних наборів додавали необхідні кольори акрилових фарб і пензлики. Отримавши такий комплект, кожен може легко розфарбувати полотно. При цьому отримає масу задоволення і зможе пишатися своїм унікальним шедевром.

На сьогодні асортимент сюжетів представлених в каталозі картин із цифрами вражаючий! Адаптовані роботи відомих митців (Вінсент Ван Гог, Роберт Фінале, Томас Кінкейт, Нікі Боем, Димитра Мілан та інші), презентовані трендові ілюстрації блогерів (наприклад, Мурад Осман і його проект Слідуй за мною), підібрані прегарні композиції і квітами, пейзажами, тваринами, портретами, абстракції. Всі бажаючі знайдуть собі заняття до смаку. Творити зможуть як дорослі, так і діти. Для юних талантів теж є серії розмальовок із улюбленими героями казок і мультфільмів.

Малювати із картинами за номерами просто! Слідуєте підказкам із цифр. Рекомендується розпочинати із темних відтінків поступово переходячи до світліших. Наносите акрилову фарбу одного кольору на всі сегменти із відповідним номером. Миєте у стакані із водою пензлик і відкриваєте наступний контейнер. За декілька днів отримаєте неперевершений витвір і улюблену картину. Так як вона уже на підрамнику, її відразу можна повісити на стіну.

І приємна новина для жителів Ужгорода. В інтернет-магазині https://po-nomeram.com.ua/ зібрані найкращі новинки і ассортимент усіх виробників відомих в Україні. Новинки і трендові картини дозволять з легкістю обрати потрібний сюжет і підготувати чудовий подарунок до Нового року. Також приємно вразить і новий не розпакований набір, об ваша подруга чи друг самі спробували дане анти стрес хобі. Доставка замовлень в Ужгород здійснюється протягом 1-2 днів.