Ви ще не отримували різдвяну листівку від своїх родичів або друзів в стилі сімейної фотографії? Ні, - значить скоро обов'язково отримаєте. А може Ви самі і станете засновником цієї традиції в своїй родині.

Зараз люди майже не пишуть листів від руки, як і не відправляють вітальні листівки. Але ще в минулому столітті свято, особливо таке, як Новий рік, не мислили без теплих привітань рідним і близьким, які писали на звороті листівки довгими зимовими вечорами.

Однак все вертаэться і зараз у світі набирає популярність нова течія - особисті різдвяні листівки. Це не надрукувані в типографії великим тиражем листівки, а зроблені індивідуально під замовлення з ексклюзивним фото. Зазвичай на такій листівці зображені родини відправника в новорічному антуражі, головними героями є діти, а головною прикрасою - новорічна ялинка і упаковані подарунки.

Якщо Ви так само хочете взяти участь в цьому флешмобі, ми підготували декілька ідей, як зробити листівку незабутньою.

Помічники Санти

Якщо у Вашій родині є діти - супер! Одягніть дитину в костюм помічника святого Миколая. Але ппамїятайте: дитячий одяг для новорічної фотосесії повинна бути максимально зручним і комфортним для дитини, так як найголовніше на фотографії - це настрій. Якщо він буде зіпсований тривалим процесом одягання - вже буде все одно, що одягнено на дитину.

Подарунок під ялинкою

Зробіть знімок дитини, сплячої під ялинкою. Фотографія вийде дуже зворушливою.

Прикраса ялинки

На фото, в яких є рух, завжди цікавіше дивитися, зафіксуйте процес прикраси новорічної ялинки

Розгортання подарунків

Зайве говорити, що отримання подарунків - це кульмінація всього свята, яку діти чекають цілий рік. Тому фото, на якому зафіксовано момент розкриття подарунка дитиною - найбільш живі фото, що максимально передають дух Різдва.

Теплий плед біля каміна

Для закоханої пари найбільше підійдуть фото на фоні каміна під теплим пледом. Візьміть з собою чашку кави. Це миттєво додасть вашим знімкам затишну атмосферу магії кохання.

Мильні бульбашки і повітряні кульки

Незважаючи на те, що це не новорічні атрибути - фото, на яких присутні мильні бульбашки або повітряні кульки завжди передають позитивні емоції, візьміть їх з собою на фотосесію.

Великі м'які іграшки

Найбільш асоціативним подарунком на Новий Рік завжди був і залишається великий плюшевий ведмідь. Для більшого ефекту зав'яжіть йому на шиї великий бант і одягніть шапку Санти.

Різдвяні вогні

Ну і наостанок не можна не згадати про новорічні вогники. Зробіть пару фото на фоні ніжних гірлянд, або візьміть в руки блискучі бенгальські вогні. Краще такі фото робити в напівтемряві з чутливою фотокамерою, при денному освітленні фото можуть не передати повноту відчуттів, які дарують нам новорічні вогники.

Фотографії будуть настільки виразними, що Вам навіть буде важко вибрати кращі. Ми впевнені, що фото допоможуть зробити це Різдво та Новий рік незабутніми.

Матеріал підготовлений за допомогою фоторедактора магазину дитячого одягу http://onza.ua/ua/.