Яка тканина може створити найромантичніший і ніжний образ? Звичайно ж це гіпюр. Таку легку і жіночу тканину ще варто пошукати. Найрозкішніші і милі сукні пошиті неодмінно з даного матеріалу. Для пошиття цілого предмета одягу його почали широко використовувати зовсім недавно, так як раніше застосовували тільки для прикрас або аксесуарів до нарядам. Гіпюр тягнеться своїм корінням з Італії. Саме італійські модниці почали шити з нього елегантне нижню білизну. Зараз важко собі навіть уявити колекцію будь-якого модного будинку, в якому не буде використаний гіпюр. Нагадаємо, що раніше з нього шили милі манжети і комірці, а також шалі і шарфи, зараз асортимент одягу з гіпюру значно виріс.

Тканина виготовляють із суміші натуральних і синтетичних ниток. Вона може бути різною в співвідношенні, але краще вибирати ту, яка буде мати в співвідношенні 80% жорсткого матеріалу і 20% легкого. Такий склад дозволить тканини залишатися міцною і не втрачати форму. На сьогоднішній день існує близько семи різновидів гіпюру. Це гіпюр на атласі, гіпюр стрейч та нестрейч та інші Його виробляють з різними вставками і прошивками. Окремо такий матеріал без підкладкової тканини використовують вкрай рідко, тільки для рукавів або комірців, оскільки сам по собі прозорий і сильно просвічується.

Модельєри дуже люблять гіпюр через те, що він легко може створити жіночний образ з будь-якого наряду. Останнім часом в моду щільно зайшли сукні з чорного гіпюру. Коко Шанель говорила свого часу «У кожної дівчини має бути одне маленьке чорне плаття». Від себе додамо, що краще вибирати плаття саме з гіпюру. Якщо Ви ще не переконалися, що плаття необхідно пошити саме з такої тканини, то ось Вам ще кілька аргументів.

Гіпюр дуже легкий, так що не дозволить створити дискомфорт коли ви будете його носити. Він зберігає свій зовнішній вигляд не дивлячись на те, скільки разів його випрали, а також цей матеріал пропускає повітря, що дозволяє шкірі «дихати». Крім суконь з гіпюру також шиють елегантне нижню білизну, як ми вже говорили аксесуари до вечірніх нарядів, такі як рукавички або манжети, шалі і шарфи. Тканина популярна не тільки для пошиття предметів одягу, але і для деталей інтер'єру. З неї виходять відмінні серветки, тюль, прикраси для подушок і багато іншого.

Якщо Ви зацікавилися цією тканиною, то обов'язково відвідайте сайт KiranTextiles.com. Фахівці інтернет-магазину допоможуть підібрати ідеальний матеріал, для цього достатньо написати на [email protected] або зателефонувати 0631286229.