При виборі оптимальної системи для перекриття прорізу зазвичай враховуються такі чинники, як надійність і функціональність конструкції, її зовнішній вигляд, а також співвідношення «ціна-якість». На в'їзд у гараж можна встановити ворота з сендвіч-панелей або ж захисні ролети. Обидва типи виробів мають свої переваги, і при цьому відрізняються як за характеристиками, так і за вартістю. Сьогодні фахівці «БРАМА МАРКЕТ» допоможуть дізнатися, які системи будуть дешевші, а які – кращі.

Універсальні алюмінієві ролети: ключові особливості

Рулонні конструкції найчастіше монтують в побутових гаражах, які знаходяться у дворах приватних будинків. Вони складаються з таких компонентів:

 1. Стулки. Вона збирається з алюмінієвих або сталевих оцинкованих профілів. Ламелі можуть бути екструдованими, заповненими піною, оглядовими або перфорованими.

 2. Валу, призначеного для намотування полотна.

 3. Механізму, який здійснює підняття та опускання стулки.

 4. Напрямних профілів. Вони потрібні для злагодженої роботи т утримання полотна.

 5. Важеля, що дозволяє виконувати аварійне розблокування системи.

Автоматичні ворота ролетного типу мають як плюси, так і мінуси, про які слід знати перед здійсненням покупки.

Спочатку розглянемо переваги:

 • Монтажна універсальність. Рулонну конструкцію можна встановити в будь-якому приміщенні: в гаражі, на складі, в торговому контейнері й не тільки. Вона закріплюється накладним способом або ж безпосередньо в прорізі.

 • Виріб відрізняється компактністю та невеликою масою.

 • Система належно захищена від пилу та вологи.

 • Алюмінієві ролети, ціна яких доволі низька, доступні кожному.

До недоліків відносяться наступні фактори:

 • Конструкція має низький рівень термоізоляції та не зможе захистити приміщення від холоду.

 • Рулонні ворота не являються досить міцними, тож їх можна доволі швидко зламати чи пошкодити.

 • Для полотна з профілів не передбачено широкого асортименту оформлень. Як правило, вироби мають досить звичайний зовнішній вигляд.

 • Стулка може примерзнути до землі в холодну пору року. Підняти її без пошкоджень можна лише за допомогою автоматики.

Сучасні ворота із сендвіч-панелей: міцні, надійні, гарні

В'їзні системи, виготовлені з металевих секцій, мають великий попит у власників гаражів. Недолік у них лише один – не завжди вдається виконати установку (наприклад, коли у будівлі дуже низька стеля). Однак і цієї проблеми вже можна уникнути за допомогою сучасних рішень, що пропонуються виробниками (наприклад, RenoSystem від Wisniowski). Варто зазначити, що секційні ворота відрізняються найбільшою кількістю переваг, які ми розглянемо просто зараз.

 • Панелі, щільно заповнені пінополіуретаном, можуть мати товщину від 40 до 60 мм. Вони відрізняються високою міцністю, а також відмінною тепло- та звукоізоляцією.

 • Підйомні ворота для гаража обладнуються механізмом балансування, який гарантує їм тривалий термін служби.

 • Якщо хід полотна здійснюється під управлінням приводу (наприклад, італійської автоматики CAME, FAAC або Nice), система працюватиме злагоджено та безперебійно, а також буде максимально стійкою до злому.

 • Складні брами надійно захищені від корозії та не схильні до механічних пошкоджень.

 • Якщо одна з секцій полотна з якихось причин буде вимагати заміни, замість неї поставлять нову, не демонтуючи конструкцію цілком.

 • Для оформлення «сендвічів» пропонується величезний вибір відтінків, текстур і додаткових декорів.

 • Для виготовлення воріт на гараж завжди використовують панелі з щільним наповненням. Вони добре витримують вітрове навантаження та відрізняються жорсткістю при помірній вазі.

Як замовити недорогі гаражні ворота в Ужгороді?

Заходьте на сайт brama-market.lviv.ua, обирайте вподобану модель в'їзної системи та залишайте заявку на прорахунок вартості її виготовлення в необхідному розмірі. Хочете порадитися з професіоналом перед тим, як купити ворота? Детальну консультацію можна отримати за телефоном +38 (050) 356-21-14. Зробити правильний вибір набагато легше, коли продукція знаходиться перед очима. Щоб ознайомитися з нею, приїжджайте до виставкового салону «БРАМА МАРКЕТ Ужгород». Дізнайтесь місцезнаходження найближчого спеціалізованого офісу, зв’язавшись із менеджером обраним способом.

https://i.siteapi.org/JqUmkDa5_vBSTiuCeGckJLtDBqc=/0x0:1022x640/06964150ce0e319.ru.s.siteapi.org/img/47nhwzadrh8gk4k8sow0og0g8wcskc

https://brama-market.lviv.ua/static/img/0000/0006/8391/68391038.huk0updvog.jpg