Японська кухня завжди відзначалася смаковою різноманітністю та чудовим,неперевершеним оздобленням усіх страв: навіть найпростіші складові завдяки майстерному оздобленню виглядають як справжні мистецькі шедеври! Недарма кажуть, що таку красу навіть шкода їсти: мабуть, саме тому більшість японців її спочатку фотографують. Тепер це стало загальносвітовою  модою, ї її прихильників можна зрозуміти: такі шедеври заслуговують, щоб залишитися у спогадах!

Українські заклади сьогодні також пропонують своїм відвідувачам безліч варіантів найпопулярнішої японської страви – суші. Але не всюди їх виготовляють, дотримуючись оригінальної технології та з використанням потрібних складових – а це може певною мірою зашкодити здоров’ю клієнта. Отже, відвідуйте лише суші-бари, що вже позитивно зарекомендували себе серед відвідувачів – і Катана Львів впевнено займає серед них лідерські позиції. Наші кухарі працюють лише із якісними сертифікованими продуктами, які надходять від надійних постачальників – і тому наші клієнти не ризикують отримати ніяких прикрих неприємностей під час споживання корисних та смачних суші.    

Поряд із уже традиційними рецептами, що постійно користуються попитом, у нас завжди можна скуштувати новинки: ми певні, що згодом вони також отримають своїх прихильників – а поки що ви можете стати одним із «першовідкривачів» і насолодитися досі незвичним поєднанням смаків або й невідомим інгредієнтом улюбленої страви.

Вам хочеться зробити сімейне свято, дружні посиденьки, корпоратив або навіть перерву в офісі трохи інакшими,ніж завжди? Зробіть замовлення в Катана Львів – і наш кур’єр швидко привезе для вас смачні й поживні суші! Ви можете самостійно обрати бажані страви в онлайн-меню нашого закладу, або зателефонувати нашим менеджерам за вказаними на сайті номерами – і трохи зачекати: вам обов’язково повідомлять, коли ви отримаєте своє замовлення.

У Львові ми доставляємо замовлення за вказаною адресою абсолютно безкоштовно – до того ж, до них як бонуси включені певні додатки, серед яких палички для їжі,соєвий соус, васабі та імбир. Розрахуватися з кур’єром ви зможете вже тоді, коли замовлення буде доставлене.

Для постійних клієнтів у Катана Львів ми приготували спеціальну систему знижок та вигідні акції, які допомагають відвідувачам споживати смачні суші і сплачувати значно менше.

 Заходьте до нашого закладу – справжня японська кухня чекає на вас!