Дизайн інтер’єру – це одна із дуже важливих сфер дизайну, головна ціль якої спрямована на оформлення приміщення з функціональною і естетичною зручністю, а також взаємодією з людиною, що буде його використовувати для проживання, здійснення трудової діяльності чи відпочинку. Саме оформлення приміщення відіграє важливу роль в житті її користувача. По статистиці більше ½ частини свого життя кожна людина проводить саме на території кімнат різних по своєму призначенню.

Таким чином, дизайн інтер’єру – це комплекс робіт, який повинен виконувати професійний спеціаліст, маючий відповідну освіту та необхідний досвід роботи. Це справжній вид мистецтва по облаштуванню квартири, будинку, офісу, ресторану чи іншого приміщення.

Архітектурне і художнє оздоблення внутрішньої частини будівлі направлене на забезпечення комфорту. Кожен предмет, що використовується, коли оформлюється дизайн інтер’єру квартири повинен бути придатним для повноцінного використання. Такий вид роботи забезпечує правильне сприйняття простору нерухомості її користувачем.

Саме якість такої діяльності, як дизайн інтер’єру квартири, впливає на якість життя її власників. Безпечність, практичність, довговічність в використанні, багатофункціональність, а також зовнішня краса - це головні вимоги кожного замовника відповідної сфери послуг.

Квартира та будинок – це ті споруди, де людина хоче почувати себе захищеною, де зможе жити, та відпочивати від соціуму. Реалізувати професійно, згідно європейських стандартів, дизайн інтер’єру будинку з усіма вищезазначеними показниками зможе висококваліфікована команда компанії Domum Group.

Для отримання професійної консультації та замовлення послуг необхідно зв’язатися з представниками нашої компанії одним із представлених, на Ваш вибір, способів:

зателефонувати по одному із номерів телефону +38 (063) 059 26 14, +3 (066) 830 21 78, +38 (068) 059 26 14.
написати на адресу электронної почти [email protected]
під’їхати особисто за адресою офісу компанії м. Луцьк, проспект Перемоги, 15, офіс 310.
заполнити онлайн-форму заявки офіційний сайт компанії, вкладка «Контакти»

Дизайн інтер’єру будинку, квартири, чи іншого житлового приміщення можна розподілити по виду, обраного замовником, стилю:

  • Класичний;
  • Королівський;
  • Кантрі;
  • Тематичний;
  • Мінімалізм;
  • Хай-тек і т.і.

Всі ці стилі формувалися в процесі зміни епох та розвитку сфери дизайну інтер’єру. Правильний вибір в оформленні житлової нерухомості допоможе Вам зробити наш спеціаліст. Крім того, ним обов’язково буде враховано розмір приміщення, кількість проживаючих в ньому, рівень їх активності і запланований розмір витрат замовника.

При здійсненні замовлення і обговоренні всіх деталей, Вам буде обов’язкового запропоновано проект дизайну, на якому дизайнер і архітектор обов’язково відобразять кольоровий фон, розташування меблів, техніки, предметів декору.

Ми з Вами облаштуємо Вашу квартиру чи будинок тільки у найкращий спосіб.

Ваше бажання – це наша робота!