Проект MioT (My Internet of Things) існує вже понад 5 років. Він був заснований задля ознайомлення широких верств населення із кардинально новими можливостями, які пропонує використання так званих «розумних» пристроїв, у конструкції яких присутні певні елементи штучного розуму  - як індивідуально, так і у комплексних поєднаннях.

За першооснову були  використані  прилади всесвітньовідомого виробника  Xiaomi, який протягом останніх років працює над створенням новітньої екосистеми «розумних» пристроїв, яка зможе забезпечити користувача різноманітними послугами, що будуть підпорядковуватися лише одному електронному елементові – наприклад, смартфону.

Два роки тому Xiaomi створила  індивідуальний бренд Mi Home ( мовою оригіналу  MiJia – «розумний будинок»),який отримав стрімкий розвиток. Для того, щоб усі споживачі постійно були в курсі нововведень бренду,спеціально було створено спільноту прихильників та користувачів даної екосистеми. Тут можливо отримувати найновішу інформацію, брати участь в обговоренні різноманітних пристроїв і взагалі спілкуватися за темами, які цікавлять учасників цього проекту.

У той самий час згідно з розвитком проекту MioT уперше були  створені спеціальні  виставкові зали постійної дії,які отримали назву Mi Home & Service. Там майбутні користувачі можуть ознайомитися із «розумним будинком» взагалі та з його окремими складовими, побачити  їх реальне використання в дії та отримати професійну консультацію від кваліфікованих співробітників проекту.

Важливою формою ознайомлення потенційних власників «розумних» пристроїв  із екосистемою Xiaomi  є створення спеціальних навчальних відеороликів і розповсюдження їх у мережі інтернет.

У найближчому майбутньому команда проекту планує проведення великої кількості  онлайн-конференцій та організація постійно діючої моделі MiJia, завдяки якій буде можливим наочно пояснювати принципи функціонування «розумних» приладів: це буде ще простіше і цікавіше!  Також невдовзі будуть розроблені спеціальні навчальні програми для використання в системі загальної освіти у вигляді факультативного варіанта – фахівці проінформують щодо відомих переваг та можливих загроз залучення штучного інтелекту до нашого повсякденного життя.

Усі товари мають гарантії на 12 або 24 місяці та безкоштовне сервісне обслуговування протягом цього терміну.