Перед покупкою обручки насамперед слід визначитися з дизайном (стилем) прикраси. Від цього буде залежати не тільки її зовнішній вигляд, але і ціна, оскільки вартість роботи ювеліра нерідко становить від 50 до 100% витрат на дорогоцінну сировину.

Якщо ви бажаєте купити обручки на весілля, то вам варто ознайомитися з каталогом обручок на https://www.eurogold.ua/ukrasheniya-iz-zolota/vesilni-obruchki/. Пройшовши за посиланням ви можете не тільки подивитися на фото обручок, але і дізнатися ціни на весільних обручок.

Класичні золоті обручки

Ще недавно всі без винятку обручки мали традиційну форму гладких ободків шириною від 2 до 7 мм. Класика досі користується великою популярністю серед молодят. Простий і лаконічний дизайн підходить і чоловікам, і жінкам, а крім того, скромні і витончені традиційні весільні кольца виглядають саме «весільно», недвозначно підкреслюючи сімейний статус своїх власників.

Якщо ж хочеться додати весільній обручці індивідуальність, не перевантажуючи її декоративними елементами, можна замовити внутрішню гравіювання з датою весілля, іменами закоханих або ніжною фразою.

Плюси:

- Завдяки гладкій формі легко чистяться і поліруються;

- Підходять до будь-якого вбрання і стилю одягу;

- Без проблем можна збільшити або зменшити в розмірі;

- Ніколи не виходять з моди;

- Зручні в носінні і практичні;

- Ціни обручок дешевше інших.

З інкрустацією

Весільні кільця, інкрустовані одним великим або розсипом коштовних каменів подрібніше, дуже подобаються жінкам. Така обручка завжди виглядає розкішно і викликає заздрісні зітхання подруг. Традиційний гладкий обідок з одним діамантом – приклад західної класики, зустрічається навіть у чоловічих моделях.

До речі, в Європі сьогодні на піку популярності так звані кільця-трилогії, прикрашені 3 каміннями і символізують нескінченність любові. Найчастіше молодята зупиняють свій вибір на прозорих чи світлих каменях, рідше – на кольорових і темних.