Придбання нерухомості - важливе і відповідальне заняття. Щорічно тисячі людей купують квартири, проте, покупка нерухомості з вторинного ринку і новобудови - зовсім різні речі.

Для початка відзначимо відмінні риси новобудов, квартири від забудовника набагато сильніше пристосовані для комфортного життя. Наприклад: новобудови мають більш продумане, сучасне планування квартир. Тому що використовують новітні матеріали, архітектурні та інженерні розробки, застосовуються більш якісні матеріали та впроваджуються енергозберігаючі системи.

Важливою перевагою придбання квартир в новому будинку є їх "чистота". Ринок нерухомості пов'язаний з великими грошима, а це привертає шахраїв. Сьогодні ми часто чуємо про спроби обдурити покупця, і переважна більшість таких "операцій" відбувається на вторинному ринку. Квартири в новобудовах продаються не "з рук", а безпосередньо забудовником або серйозною організацією, тому, купуючи таку нерухомість, можна бути спокійним про законність придбання.

Традиційно нові будинки споруджуються цілими кварталами з відповідною супутньою інфраструктурою. Крім того, соціальні об'єкти також будують нові і з розрахунку кількості проживаючих людей в перспективі. Таким чином, в новому районі у вас буде можливість легше влаштувати дитину в дитячий сад або школу. Зручно і транспортне сполучення, перевізники прокладають маршрут безпосередньо в нові райони, тому ви без зусиль зможете зайняти вільне місце на кінцевій зупинці.

Нові будинки в Луцьку вигідно відрізняються якістю будівництва та комунікацій, детальніше на сайті fortecya.lutsk.ua. Більшість квартир з вторинного ринку побудовано з недостатньо надійною проводкою. Інженери просто не могли передбачити обсяги електрики, споживані приладами сучасного будинку. Як результат, у вторинному ринкуі проводка постійно працює з підвищеним навантаженням і перебій з подачею струму або скачки напруги - питання часу.

Одна з головних насущних проблем сучасного міста - відсутність парковок. За місце для машини на стоянці біля будинку ведуться справжні війни. Купивши квартиру на вторинному ринку, вам доведеться "воювати" за місце для свого автомобіля. Прибудинкова територія новобудов планується з урахуванням забезпечення достатньої кількості паркувальних місць. Бажаючи купити квартиру в Луцьку, ми можем бути впевнені, що у дворі нового будинку нам завжди вдасться припаркувати свій автомобіль.

Купуючи квартиру, людина будує плани, покладає надії і хоче, щоб його будинок став оплотом сім'ї. Новобуд забезпечить мешканців усім необхідним, створивши максимально комфортні умови для життя і виключивши всі недоліки вторинного житла.