Гра в хороших навушниках приносить масу нових вражень. Достатньо довго термін "ігрові навушники" був швидше маркетинговим, як це часто буває з комп'ютерними комплектуючими та аксесуарами - додамо кричущих ноток у вигляд, і ось у нас вже нові ігрові навушники ... по "начинці" ні грама не відрізняються від скромної гарнітури на сусідній полиці. Проте технології йдуть вперед - в іграх все складніше звукова панорама, і ось вже навушники, які раніше були за визначенням джерелом стереозвуку, вже навчилися передавати просторове багатоканальне звучання. А ось це в іграх вже дуже цінно: на слух упіймати напрям де підкрадається супротивник або заздалегідь вивернути кермо, почувши звук ворожого "Спитфайр", і так далі.

 

У іншому ж вимоги до хороших ігрових навушників мало відрізняються від звичайних: якість виготовлення, зручність, рівень звукоізоляції, шумозаглушування і чутливість мікрофону. Єдиний нюанс, який треба враховувати, - це те, що в навушниках для геймеров найчастіше характерно нелінійна АЧХ, збільшувати гучність пострілів, вибухів і інших спецефектів. Грати годинами й, не зважаючи на розміри голови або вух, не відчувати дискомфорту, дозволяє модель HyperX Cloud II в магазині Титан. Зовні вона практично не відрізняється від надзвичайно популярними перших "Клаудио", але в другому поколінні обзавелося підтримкою звуку у форматі 7.1.

У комплекті HyperX Cloud II йде USB- аудіокарта, яка і формує об'ємне звучання програмним шляхом. Ви тепер завжди зрозумієте, з якого боку підкрадається супротивник. Режим активується за допомогою спеціальної кнопки на пульті. Там же окремо регулюються гучність навушників і мікрофону, який став ще кращий. Низькі частоти в "двійці" менш виражені та розбірливі, що робить її прийнятним варіантом і для меломанів.

Якщо Вас цікавлять саме ігрові можливості навушників, то доведеться не лише розщедритися, але й уважно знайомитися з характеристиками конкретної моделі: між "віртуально-об'ємним" і справжнім просторовим звукомі. Відразу відкидаються моделі з підключенням джек: через трьохконтактний джек більше ніж двох каналів звуку не передати. Зазвичай воно тільки імітується - але це зазвичай можуть і самі звукові карти в парі з провідними стереонаушниками. Зайва переплата? На жаль, найчастіше - так. Проте в USB- навушників і безпровідних моделей є серйозний плюс: відсутність довгого кабелю дозволяє не збирати мікрофонним трактом перешкоди. Тобто є можливість знайти модель, яка забезпечить чіткіший і розбірливіший голос, здатний передати товаришам по грі все, що Ви вважаєте за потрібне.

Обов'язково треба приміряти навушники, бо декілька годин за монітором в незручних "вухах" можуть зіпсувати задоволення від гри.