Медичне діагностичне обладнанняПоняттям «медичне діагностичне обладнання» охоплюється широкий спектр пристроїв, метою яких є швидке і реалістичне визначення як загального фізичного стану здоров'я пацієнтів, так і окремих органів і тканин. Мова йде про сучасні комп'ютерні томографи, апаратуру для ультразвукових досліджень, апарати, які досліджують ураження нервової системи, электрокардиографи і багато інших.

Медичне діагностичне обладнання Canon ви можете придбати, відвідавши сайт компаніі Canon.

Існують різні види медичного діагностичного обладнання найвищого рівня, що дозволяють виявляти самі незначні відхилення в організмі людини. З допомогою чутливих приладів функціональної діагностики: сфігмоманометрів, энцефалографов і миографов, лікар може виявити ранні ознаки багатьох захворювань і призначити адекватну терапію. Діагностична медична техніка, яку можна купити на https://www.canon-medical.com.ua/ua/ здатна досліджувати будь-які органи пацієнта, при цьому про них буде отримана найбільш достовірна інформація.

До того ж до функціонального діагностичного використовується ультразвукове та рентгенологічне обладнання у вигляді:

  • Рентгенографов;
  • Комп'ютерних рентген-томографів;
  • УЗ-сканерів.

Велику популярність серед медичних діагностичних приладів отримав томограф (мрт), розрахований на проведення детальної діагностики. Він особливо корисний у тих випадках, коли інша апаратура не може виявити достатньої кількості даних для правильного діагнозу. Апарат ефективний і безпечний. Принцип роботи заснований на взаємодії магнітного поля з радіохвилями. Спеціальні датчики зчитують сигнали з різних обстежуваних ділянок тіла. Персональний комп'ютер, обробивши дані, отримує знімок, зроблений у декількох площинах. На підставі знімків детально вивчаються фізіологічні особливості органів і зрізів м'яких тканин. Томографом успішно досліджуються:

  • Серце і печінку;
  • Шлунок і кишковий тракт;
  • Легкі;
  • Суглоби і мозок.

Досить поширеним апаратом у медиків стає гамма-камера. З її допомогою відстежують різні хвороби, в тому числі рак і серцево-судинні захворювання на самих ранніх етапах розвитку. Допомогою виробляються приладом спалахів-фотонів просвічуються внутрішні органи, в які заздалегідь вноситься незначна кількість радіоактивних речовин. Відбувається нешкідливу для здоров'я гамма-випромінювання. В результаті дослідження буде отримане двовимірне зображення внутрішніх органів. Результат фіксується спирометром або відображається на моніторі комп'ютера.