Фірма-виробник Noxton Technologies пропонує величезну кількість специфічних товарів лакофарбової групи, що не мають аналогів за своїми якісними характеристиками.

Наші технологічні новинки здатні автономно світитися в темряві. За світловий день світна фарба насичується світлом від сонячних променів, електричного світла, а з настанням темряви здатна на післясвітіння до 8-10 годин підряд.

Зарядка таких фарб відбувається досить швидко. Наприклад, накопичення енергії від сонця триває не більше 15 секунд. Про світні квіти детально описано за посиланням: http://noxton.net/glow-flowers.html

Залежно від ефекту, що досягається, лакофарбові матеріали Noxton Tech можна розділити на кілька основних різновидів:

 • світна фарба Нокстон
 • люмінесцентний пігмент ТАТ 33
 • люмінесцентна фарба Нокстон
 • флуоресцентна фарба та емаль
 • світловідбиваюча фарба Noxton.

Люмінесцентні фарби для квітів:

Світна в темряві фарба від Noxton Tech – це інноваційна розробка в галузі лакофарбової продукції. Фарба, що світиться автономно в темряві, – саме так можна назвати світну фарбу на основі люмінофора ТАТ 33.

Інноваційна люмінесцентна фарба Нокстон, що не має аналогів на вітчизняному ринку, зайняла лідируючі позиції в оформленні приміщень і зовнішньому декорі, в аерографії і стильному розмальовуванні авто-, мото техніки, у флористиці та ландшафтному дизайні, в боді-арті і шовкографії, а також в багатьох інших напрямках.

Особливо широко люмінесцентна фарба використовується при виготовленні знаків систем безпеки: світні в темряві плани евакуації для приміщень, маркування території, знаки пожежної безпеки за ДСТУ, люмінесцентні самосвітні стрічки.

Цікавим залишається той факт, що умови та способи нанесення звичайної фарби і світної залишаються ідентичними. Це звичайний пензель, пульверизатор або валик. Світна у темряві фарба Нокстон не вимагає якихось спеціальних навичок для нанесення.

Розмішайте фарбу до однорідного стану, нанесіть на поверхню і дайте підсохнути, ефект накопичення і світіння працює моментально. Як приклад, пропонуємо розглянути фарбований світний в темряві м'яч для футболу: http://noxton.net/glow-football.html

Новий люмінофор для ниток:

Основний компонент фарби - люмінофор ТАТ 33. Це абсолютно нешкідливий світний порошок, який передає люмінесцентний ефект всій банці з фарбою. Мікрочастинки розподілені по всій суспензії і є невід'ємною частиною даного виду ЛФМ. Люмінесцентний пігмент ТАТ 33 продається також окремо і є самостійним продуктом.

Фотолюмінесцентна фарба Нокстон не потребує спеціальних умов зарядки, навколишній світ зробить це за вас. Дуже ефектно виглядають автомобільні світні в темряві диски, тротуарна плитка, реклама з красивим підсвічуванням. Як працюють світні нитки: http://noxton.net/glow-threads.html

На відміну від технології самосвітіння, світловідбивна фарба Нокстон світиться при потраплянні на неї будь-якого джерела світла. Так звана відбивна емаль підвищує безпеку руху на дорогах у темну пору доби. Позначення світловідбиваючою фарбою помітні з відстані 200 метрів. Дорожні знаки, небезпечні дорожні ділянки, в'їзди і виїзди з промислових зон позначають світловідбиваючою фарбою, яка моментально світиться при направленні на неї світла фар автомобіля.

УФ акрилові фарби для боді арту:

Для любителів запальних fashion-шоу і неонової підсвітки була створена флуоресцентна фарба Noxton, що проявляє свої властивості під впливом UV променів. Особливістю флуоресцентної фарби є більш широкий набір кольорів, здатних змінюватися при впливі УФ випромінювання від будь-якого джерела. Найбільш часто УФ-фарбу застосовують при оформленні клубів або танцмайданчиків на відкритому повітрі, в дизайні інтер'єрів, автомобільному тюнінгу.

19 видів світних фарб Noxton, 18 видів флуоресцентних емалей, 4 види відбивних емалей Light reflective роблять нашу фірму абсолютним лідером по всій території України у сфері виробництва спецфарб.

Підключайтеся до нашої програми співпраці, відкривайте філію на вигідних умовах в Ужгороді або іншому місті чи області (поспішайте – в регіоні може бути лише один представник), отримуйте партнерську знижку 25-35% на всю лінійку фарб Noxton.

Переваги співпраці з фірмою Нокстон у Закарпатській області:

 • Можливість почати ексклюзивне партнерство з продажу світних в темряві фарб або фотолюмінофору ТАТ 33;
 • Гнучка партнерська програма, фірма працює більше 10 років;
 • Дилерські ціни на весь асортимент компанії;
 • Широкі можливості застосування світної у темряві, флуоресцентної та світловідбивної фарби;
 • Безкоштовна доставка для партнерів;
 • Перенаправлення клієнтів з області на представника (ми не обслуговуємо замовлення від клієнтів з Вашого міста чи області).

Дізнатися більше Ви зможете, якщо відвідаєте наш офіційний сайт: www.noxton.net

Наші телефони для зв'язку:

067-900-12-14

063-275-44-66

068-260-88-33

066-753-06-67 (viber на мтс)

Запрошуємо Вас до співпраці за принципом дилерства (або партнерства). Гідний рівень заробітку, повну консультаційну підтримку та забезпечення рекламно-інформаційними матеріалами гарантуємо. Приєднуйтесь до команди Нокстон вже сьогодні.