Нерухомість КиєваПлануєте купити нерухомість в столиці? Такі угоди – завжди непроста задача. Важно враховувати безліч нюансів, щоб придбання було успішним.

Ріелтор або власник?

Здійснюють продаж квартир у Києві і брокерські компанії, і хозяєва житла. Зрозуміло, потрапити на прямого власника складніше. Практично всі оголошення перевіряються, вносяться в базу ріелторських агентств і розміщуються на своїх порталах. Тим не менш, є веб-ресурси з чітким розподілом об’яв на тих, що опубліковані від брокерів та власників. Купив квартиру від власника, можна непогано заощадити. Однак іноді краще звернутися до професіоналів. Наприклад, якщо ви погано орієнтуєтеся в районах столиці, не знаєте про переваги та недоліки того чи іншого кварталу. Стане в нагоді допомога брокерів і в тому випадку, якщо у вас немає часу особисто переглянути всі оголошення і в «холосту» ходити по різним квартирам. Посередники підбирають об'єкти, які будуть найбільш підходити клієнту, з оглядом на його потреби та фінансові можливості. До того ж в брокерських фірмах працюють юристи, які перевіряють житло та забезпечують безпеку транзакцій.

Новобудова або вторинний ринок?

В останні роки спостерігається зростання інтересу українців, особливо киевлян, до новобудов. Це не дивно, адже столиця активно забудовується. Висока конкуренція на ринку змушує будівельні компанії утримувати ціни на адекватному рівні. Вони практично порівнянні з ціною житла в вторинному ринку. Новобудови з'являються в усіх районах – починаючи від центру та закінчуючи окраїнами. Вони відрізняються по своєму класу – «економ», «комфорт», «бізнес», «преміум». Можна вибрати оптимальний для себе варіант.

Приваблює в новобудовах різноманітність квартир, відсутність зносу, можливість інвестувати в незавершений будинок заради економії.