Тренінги для персоналуПродажі компанії залежать не тільки від ефективної реклами, але і від професіоналізму її персоналу. Однак не поспішайте давати установку HR-менеджеру по жорсткому відбору. У ряді випадків набагато вигідніше і зручніше вдатися до навчання фахівців. Ви зможете набрати в штат людей, які будуть близькі до вас по духу і зможуть добре працювати в команді. Після ефективного навчання вони стануть справжніми професіоналами. При цьому вам не доведеться призначати великі заробітні плати. Люди з досвідом, як правило, вище цінують свою працю і висувають високі вимоги до роботодавця.

Кому довірити підготовку персоналу?

Зрозуміло, вільний час і педагогічні навички для навчання співробітників у вас навряд чи є. Краще запросити для цієї мети професіоналів. Організовує тренінги для продавців компанія «Фабрика Результатів». У чому її переваги?

Фахівці компанії готують програму індивідуально для кожної фірми. Вони враховують особливості діяльності кожної компанії. Навчальний план узгоджується з начальством. При необхідності вносяться корективи. Це дозволяє досягти результату, який точно задовольнить керівництво фірми.

Упор викладачі роблять на практику. Завдяки цьому фахівці, які закінчили курси, набувають впевненості в собі, не відчувають стрес, легко виходять зі складних ситуацій, знають як можна розташувати до себе клієнта.

Звернутися в компанію «Фабрика Результатів» варто не тільки при наборі персоналу. Результати роботи відділу вас не влаштовують? Прослуховуючи записи дзвінків, ви відзначаєте грубі помилки персоналу? Не поспішайте використовувати метод «батога і пряника», звільняти спеціалістів. Фахівці «Фабрика Результатів» постежать за роботою персоналу і складуть програму, яка дозволить поліпшити навички персоналу.

Основні напрямки тренінгів з продажу

Одна з головних навичок – холодні дзвінки. Важливо, щоб спеціалісти навчилися залучати нових клієнтів. Даний метод дозволяє істотно збільшити продажі.

Основна торгівля ведеться в залі? У цьому випадку потрібен особливий курс, який навчить персонал правильно поводитися з покупцями.

Важливо підвищити якість сервісу. Необхідно забезпечити зворотний зв'язок з покупцями, щоб зробити їх постійними. Спеціалісти повинні бути готові до того, що клієнти не завжди будуть задоволені. Викладачі навчать їх коректно працювати з запереченнями, щоб привернути до себе клієнта і відстояти вигідну для фірми позицію.