Ресторани і кафе - універсальне місце громадського харчування. Хтось прийде щільно пообідати, хтось забіжить випити кави перед початком робочого дня, хтось зайде відпочити і почитати новини за чашкою чаю. Починаючи складний бізнес в сфері громадського харчування - відкриваючи кафе, важливо розуміти необхідність створення оригінального і неповторного дизайну інтер'єру. Саме обстановка усередині і зовні, приверне перших клієнтів і створить початковий імідж закладу. Завітавши у найкращий ресторан Львова Split відразу відчувається особливий настрій закладу, приковує зір незвичайний інтер’єр. Скуштувавши екзотичні азіатські страви, назавжди запам’ятовуєш цей ресторан.

Створення інтер'єру кафе, як і будь-якого закладу - ціла наука, правильно красиво, модно оформити кафе, зможуть лише фахівці. Поряд з хорошою, якісною їжею, дизайн інтер'єру - візитна картка будь-якого місця громадського харчування. Ресторан не є винятком. Продумуючи дизайн інтер'єру, важливо визначити вид ресторану, для якого підбирається оформлення. Правильно підібраний дизайн створить оригінальну обстановку, дозволить легко запам'ятати кафе, виділить його з маси подібних закладів і стане чудовою рекламою.

В силу того, що ресторани - це бізнес, і він повинен приносити прибуток, для правильного ремонту інтер'єру необхідно визначити його цільову аудиторію, а саме продумати, яка категорія людей стане основними споживачами послуг закладу. При відповіді на питання про цільову аудиторію необхідно уважно поставитися до місця знаходження кафе. Так, якщо неподалік розташовується навчальний заклад, або інша молодіжна установа, то логічно буде створити ресторан-трансформер - в ранкові і денні години він працює як закусочна, ввечері, тут же, буде міні бар з коктейлями і гарною музикою. Інтер'єр подібного роду ресторану слід зробити яскравим і модним, а дизайн - невимушеним.

Якщо ж кафе розташоване поблизу серйозного державної установи, великий будівельної компанії, заводу, то його обстановку краще зробити презентабельною, використовуючи м'які кольори, пастельні тони. Кафе для дітей оптимально буде оформити в стилі гри - столики-квіточки, стільчики-грибочки, смішні картинки на стінах і підлозі, приємно порадують дітей і дозволять відпочити батькам. Незалежно від розташування кафе, грамотні фахівці, вміло підібравши дизайн, зроблять будь-яке кафе комфортним, а атмосферу в ньому легкою і незабутньою.