Якщо відстежити хронологію всіх історичних періодів щодо тієї дати, коли вперше почали виготовлятися дерев'яні сходи, то складеться враження, що вони існували завжди.

Найперші прообрази сходів представляли собою звичайне дерево, встановлене в необхідному людині місці і під бажаним кутом, і де гілки виступали в ролі сходинок, ну і самим собою, зрозуміло, забезпечували полегшений спуск і підйом.

Монтаж перших більш складних конструкцій здійснювався за допомогою тонких прутів із дерева, міцно зв'язаних за допомогою сухої трави між собою. Після спливу певного проміжку часу такого виду сходи з дерева вдосконалилися і представляли вже собою поперечні палиці, розміщені на одному центральному стовбурі. Ця споруда сильно нагадувала сучасні приставні сходи.

Головне призначення такої конструкції, як сходи з дерева - це пересування у вертикальному положенні вгору або вниз. У документальних джерела збереглося фото з печерним зображенням, як людина стародавніх часів лізе вгору, щоб дістати мед з гнізда бджіл. Вважається, що цей простий, але дуже чіткий малюнок був зроблений більше ніж 8000 років тому.

Але поки на території Європи печерні люди малювали на каменях і здійснювали примітивне виробництво дерев'яних сходів, жителі Близького Сходу забудовували сухопутну територію першими поселеннями міського типу. Археологічні розкопки так званих «біблійних міст» довели, що все-таки перша конструкція сходів сучасного типу була побудована більше 10 000 років тому.

Але самим старовинними сходами на 6 сходинок, що зберігся до наших днів, вважаються сходи, виявлені в 2004 році на території однієї з древніх соляних шахт Австралії. Їм приблизно 7 000 років.

Сучасне виробництво дерев'яних сходів дозволяє не просто функціонально заповнити будинок, квартиру або інше приміщення висотної будівлі, а й надати йому особливого затишку в ідеальному поєднанні з розкішшю і елегантністю.

Саме з такою метою встановлювалися оригінальні сходинки з різної породи деревини в середині XVIII століття. Вони свідчили про великі статки власника будинку, а також вказували на його неперевершений смак.

Згодом, виготовлення конструкції, що чудово заповнювала міжповерховий простір, стало доступним звичайним людям. Вони прикрашали сходинками власний будинок, а також будівлі муніципального характеру, при цьому, використовуючи різний вид деревини: дуб, бук, ясен, березу і осику. З цього моменту дерев'яні сходи стали являтися найгабаритнішим декором з відповідного будівельного матеріалу, що ідеально пасував будь-якому стилю інтер'єру.

Сучасний виробник таких виробів – це творча майстерня «Пластика Дерева» запропонує своєму споживачеві тільки якісний, безпечний, практичний і довговічний у використанні товар. Наша компанія здійснює свою діяльність на території всієї України. Жителі таких міст, як Київ, Чернігів, Одеса, Дніпропетровськ, а також інших зможуть легко залишити своє замовлення:

  • за номером телефону - +38 (063) 427-76-03, +38 (095) 331-06-52, +38 (068) 745-50-79;
  • за адресою електронної пошти [email protected].