Картинки по запросу Літній табір для малюківУ кожній родині бажають щастя своїм дітям. Молоді батьки мріють, щоб їх малюк був успішним у дорослому житті, зробив карколомну кар’єру, мав високий соціальний статус. Та й у дитячому віці тато з мамою намагаються дати своїм малюкам все найкраще. Але головне, що можуть дати батьки своїй дитині, це гарне виховання та пристойна освіта. Розвити здібності малечі допоможуть фахівці Дитячого Центру Олени Чернявської. Це не просто дитячий садок, його краще було б назвати своєрідним клубом малюків. Тут з самого раннього віку, працюють над розкриттям інтелектуального та творчого потенціалу дитини, формуванням у неї корисних навичок. У своїй роботі колектив Школи Радості керується побажаннями батьків щодо якості освіти. Велика увага приділяється якісній підготовці дітей до засвоєння шкільної програми, яка є достатньо складною.

Робота закладу не обмежується просто навчанням та фізичною підготовкою. Дітям пропонується цілий ряд цікавих тематичних заходів, які роблять більш цікавим навчальний процес. В роботі з дітьми та батьками реалізуються такі форми як різні гуртки по інтересах, творчі майстерні, проведення яскравих свят та ранків, цікаві фотопроекти.

Всі заходи та події, що пропонуються дітям проходять ретельне опрацювання кваліфікованих фахівців, щоб кожна дитина була максимально долучена до заходу. Для маленьких учнів актуальними напрямками розвитку являються заняття по розвитку мови та дрібної моторики, вмінню мислити образами. З цими завданнями добре справляються майстер класи, які проводять для дітей та батьків. На таких творчих майстернях, що продовжуються близько 3 годин, діти вчаться виготовляти біжутерію, морозиво, паски, розписують та декорують яйця. Такі заходи сприяють різнобічному розвитку дітей.

Організація свят сприяє підвищенню навичок спілкування між однолітками, розкриттю можливостей для всебічного розвитку малюків. Різні форми проведення свят розкривають можливості для гармонійного розвитку дітей, формують їх погляди та стиль поведінки.

Для повного розкриття талантів дітей та творчих здібностей кожного малюка у Школі Радості працюють 17 гуртків, більше дізнатися про які можна сайті дитячого садочку https://shkolaradosti.ua/ua/. Кваліфіковані педагоги знаходять індивідуальний підхід до кожної дитини. Батькам також надається можливість відвідувати гуртки. За бажанням батьки можуть отримати відеозвіт про функціонування гуртка. Серед напрямків роботи гуртків музика, співи та хореографія, спорт, та анімація.

Одним з улюблених розважальних заходів є квест – містечко. Організатори можуть додатково прикрасити місто проведення заходу, запропонувати торт, або цукерковий бар, організувати аеродизайн або музичний супровід.

Незабутнім зробити будь – яке свято допоможуть фотосесії, що проводять професійні фотохудожники. У дитячому садочку Школа Радості Олени Чернявської є більше ніж 200 яскравих костюмів, які допоможуть вибрати цікавий фотосюжет. Традиційно проводяться Новорічні, Різдвяні, знімання на Великдень. Професійне фотографування на день народження дозволяє отримати незабутні кадри важливих моментів у житті дитини.

Усяку подію Школа Радості готова організувати будь – якій філії. Ретельна підготовка до проведення кожного святкового заходу, робить свято цікавим, таким, що запам’ятовується надовго. Діти різного віку з радістю відвідують дитячий садочок. А знання та корисні навички, отримані у стінах Школи Радості допомагають без проблем продовжити свою освіту в престижній школі, а далі – у вищому навчальному закладі.