Виправлення прикусу у дорослих – це можливість не лише підвищити власну самооцінку, а й покращити стан зубощелепної системи та всього організму в цілому. Сучасна ортодонтологія пропонує декілька способів виправлення прикусу, але найефективнішим залишається старий добрий спосіб у вигляді носіння брекетів. За допомогою цих ортодонтичних конструкцій можна виправити майже всі види неправильного прикусу.

Які брекет-системи обрати?

Найбільшим попитом користуються металеві брекет-системи, які є дуже міцними ортодонтичними конструкціями. Поступаються їм керамічні та сапфірові брекет-системи, які обирають пацієнти, приділяючи велику увагу своєму зовнішньому вигляду, адже такі конструкції естетично привабливі. Проте не забувайте, що вони є дуже крихкими, і в разі виникнення відколу, вам доведеться переклеювати брекети, що поверне вас на початковий етап лікування.

Особливості лікування

Бувають випадки, коли вирівнювання зубів за допомогою брекет-системи не може обійтися без хірургічного втручання. В такому разі необхідно видалити зуби, для того щоб звільнити місце і дати брекетам можливість «розмістити» зубний ряд у правильному положенні. За кордоном це є звичайною практикою, в Україні ж, зараз, не всі пацієнти згідні на хірургічну операцію.

Скільки коштують брекети? Ціна залежить від ряду факторів (виробника брекетів, розташування брекет-системи та ін.), а найголовніше - від стану вашої зубощелепної системи. Керамічні брекет-системи мають вищу ціну, ніж металеві. Для виправлення неправильного прикусу у маленьких пацієнтів дуже часто використовують кольорові брекети. Вони яскраві та стильні, навіть можуть мати золоте покриття.

Як довго необхідно носити брекети?

З віком обмінні процеси в організмі людини уповільнюються, тому чим раніше ви захочете виправити прикус, тим краще. Брекети для дорослих необхідно носити протягом року. Точний термін експлуатації вам зможе озвучити лікар-ортодонт. Під час лікування порожнини рота найголовнішим є бажання, адже багатьом спеціалістам відома ситуація, коли у пацієнтів наступала втома від регулярного використання брекет-системи. Пам’ятайте, що краса вимагає жертв, тому не варто відкладати ортодонтичне лікування. Почніть свій шлях до здорової та сяючої посмішки прямо зараз.

Для отримання косультації телефонуйте (032) 276-76-38, (097) 682-83-82, (093) 483-63-54

Також відвідайте сайт нашої клініки http://elvirabezvushko.com.ua