Перед тим як вибрати покрівельний матеріал для даху, який пропонує ТОВ "Дах Центр ІФ", потрібно врахувати кілька факторів. Важливими моментами при виборі матеріалу для покрівлі є її зовнішній вигляд і вартість. Також важливо не забувати про особливості конструкції даху – наприклад, для складних покрівель крупнолістовиє вироби не підійдуть.

Покрівля вашого заміського будинку повинна бути красивою і функціональною. Тому й матеріал слід підбирати, з одного боку, надійний, з іншого — естетично привабливий. В наші дні будівельний ринок надзвичайно різноманітний і пропонує найширший асортимент покрівельних матеріалів, що відповідають будь-яким матеріальним можливостям та уподобанням покупця. Проблема полягає в тому, щоб зробити оптимальний вибір покрівельного матеріалу, адже величезна кількість марок має кілька десятків найменувань. Досить часто матеріали, випущені різними виробниками, мають різні назви, але відрізняються лише дизайном, а принцип і технології виробництва одні і ті ж. Вважається, що покрівельний матеріал вітчизняного виробництва набагато дешевше, ніж імпортний. Це не завжди так. У більшості випадків вони знаходяться в однаковій ціновій категорії. Однак перед тим як вибрати покрівельний матеріал, майте на увазі, що закордонні фірми, як правило, відрізняються більш високою культурою виробництва та широким спектром сервісу.

Вибір покрівельного матеріалу для даху будинку

Вибір покрівельного матеріалу треба починати з його зовнішнього вигляду і вартості. Однак, професіонали радять в першу чергу звертати увагу на його технічні характеристики. Отже, вибираємо покрівельний матеріал – красивий, недорогий і надійний.

При виборі матеріалу необхідно також враховувати, що довговічність покрівлі залежить не тільки від якості вибраного матеріалу, але і від того, наскільки грамотно він застосований. Людина, що має недостатню кваліфікацію та досвід, може навіть найдорожче і елітне покрівельне покриття укласти так, що дуже скоро дах почне протікати.

Вибір матеріалу для покрівлі даху будинку слід робити з урахуванням її конструкції, при цьому слід звернути увагу на конфігурацію покрівлі, кут нахилу скатів, особливості кроквяної системи. Так, наприклад, крупнолістовий матеріал при установці на складних дахах мають дві суттєві мінуси: велика кількість відходів і підвищену парусність, а гнучкі штучні матеріали позбавлені цих недоліків.

При виборі покрівельного матеріалу для будинку необхідно враховувати кліматичні особливості регіону, естетичні властивості покрівлі, архітектуру будівлі і навіть особливості навколишнього ландшафту.