Де замовити весільний торт?

Тут все досить просто. В цілому весільний банкет - не предмет експерименту. Цей день запам'ятається на все життя, а значить потрібно постаратися, що б він пройшов ідеально. Вибирайте тільки тамаду, фотографа, ресторан, які чудово зарекомендували себе. Це ж можна сказати і про кондитерській майстерні, в якій ви хочете замовити торт.

Поважаючі себе майстри, обов'язково мають сайт або групу в одній із соціальних мереж, де можна ознайомитися з відгуками клієнтів і авторським портфоліо. Але не обмежуйтеся тільки цим, обов'язково пошукайте відгуки на сторонніх ресурсах.

Розпитайте друзів і знайомих, де вони замовляли Торт на весілля, можливо, вам порекомендують прекрасного кондитера.

Коли замовляти весільний торт?

Кондитери рекомендують робити замовлення як мінімум за місяць, а краще ще раніше. І на це є ряд причин. Часто в сезон весіль у хороших майстрів кожен день розписаний до хвилини. Ви просто можете не вписатися в щільний графік, якщо зверніться занадто пізно. Крім того, деякі складні деталі потрібно готувати дуже заздалегідь, щоб вони встигли просохнути. Ще один момент - оригінальні рідкі інгредієнти, які потрібно замовляти за кілька тижнів до призначеної дати. Таким чином, чим менше часу, тим менше у вас залишиться вибір.

Дизайн торта

Традиційно ми представляємо весільний торт багатоярусною спорудою, прикрашеним квітами і фігурками нареченого і нареченої. Сьогодні такі торти вже навіюють нудьгу. Підійдіть до дизайну творчо. Відштовхуйтеся від тематики вашого весілля. Озвучте свої думки майстру, а він, подивившись на все оком професіонала, запропонує варіанти втілення ваших ідей в життя.

Смак

Безумовно, у кожного з нас своє уявлення про смачний торт. Не намагайтеся догодити всім і відразу. Оскільки це ваш день, орієнтуйтеся насамперед на свої смакові відчуття. Хоча занадто екстравагантними і екзотичними варіантами захоплюватися все ж не варто. Чудово, якщо кондитер запропонує вам про дегустувати пропоновані коржі і начинки.

Величина весільного торта

При замовленні весільного торта дуже важливо правильно розрахувати його величину. Адже ситуація, при якій не всім гостям вдалося спробувати десерт, виглядає вельми непривабливо. У теж час весільний торт - задоволення, як правило, не з дешевих. Тому занадто великий торт замовляти не потрібно.

Нехай ваш весільний торт вразить гостей смаком і красою!