Пошкодження сенсорної панелі можна сміливо назвати найрозповсюдженішою проблемою сучасних мобільних пристроїв. Зіткнувшись з таким, багато хто квапиться придбати новий комунікатор. Але, насправді, є більш економний спосіб вирішення проблеми. Навіщо витрачати велику суму грошей, якщо смартфон добре працює, за виключенням сенсору? Чи можна подовжити життя гаджета? Ми відповімо - так, можна. Для цього треба просто замінити тачскрін.

Коли власник мобільного телефону вирішує відновити його функціональність, перед ним постає питання: а чи можна зробити це самостійно та заощадити час і гроші на зверненні в сервісний центр? Так, це можливо. І це значно простіше, ніж здається на перший погляд. Але якщо ви зовсім не розумієтеся на ремонті, завжди краще звернутися за кваліфікованою допомогою.

Є досвід в ремонті сучасної техніки та ви вирішили ремонтувати гаджет своїми силами? Для початку вам треба придбати необхідну запчастину. Якісний тачскрін Lenovo A2010 ви можете придбати, якщо перейдете за посиланням. В інтернет-магазині GMART на вас чекає великий вибір якісних комплектуючих на цю та багато інших моделей мобільних пристроїв по доступній ціні.

Для тих, хто знається на ремонті сучасної електроніки, ми розповімо про те, що потрібно для відновлення цілісності та коректної роботи пристрою.

Процес відновлення сенсорної панелі А2010

  • Перш за все треба придбати потрібну запчастину для даної моделі смартфона. Вище ми навели приклад інтернет-магазину, де можна придбати тачскрін та інші компоненти.

  • Щоб не відволікатися під час роботи, заздалегідь підготувати необхідні інструменти та матеріали: набір викруток, пластиковий шпатель, медіатор, термофен або сепаратор, тонку струну, антистатичну лопатку, пінцет, спирт для знежирення поверхонь та герметик.

  • Ознайомитися з внутрішньою будовою смартфону та послідовністю його розбору. Такі інструкції можна знайти в інтернеті, насамперед, на YouTube, де можна навіть переглянути сам процес ремонту. Радимо ознайомитися з кількома мануалами та обрати той, який для вас найбільш зрозумілий.

  • Послідовно розібрати ушкоджений гаджет. Після цього прогріти дисплейний модуль та обережно відокремити дефектний сенсор, щоб не завдати шкоди LCD. Робити це треба за допомогою медіатора та струни. Якщо скло дуже побите та є дрібні уламки, щоб уникнути травматизму та ушкодження матриці екрану, перед відокремленням приклейте на нього клейку стрічку.

  • Перевірити роботу нового сенсора, а після закріпити його герметиком на рамці корпусу. Перед нанесенням клейкої речовини видаліть залишки попередньої фіксуючої речовини. Щодо безпосередньо відключення старого і підключення нового сенсора, вам не знадобляться навички паяння. Запчастина кріпиться до плати шлейфом з конектором на кінці, який підключається в гніздо без запаювання.

Щоб ремонт був вдалим, потрібно:

  • Уникати потрапляння пилу, вологи, різноманітних частинок речовин між сенсором для дисплеєм. Їх наявність погіршує якість зображення, естетичність, може порушити роботу тачскріна. Для їх якісного усунення можна використовувати стиснуте повітря.

  • При роботі з електронікою використовуйте тонкі рукавички. Це дозволить вам не залишити випадково відтиски пальців, уникнути потрапляння на компоненти пото-жирових виділень шкіри, які можуть залишитися всередині і через деякий час вплинути на роботу пристрою.

  • Використовуйте спеціальне обладнання для ремонту портативної техніки. Відмовтеся від підручних засобів. Вони можуть завдати шкоди, призвести до серйозних ушкоджень компонентів мобільного телефону. Також, негативні наслідки можуть принести квапливість, неакуратність, порушення порядку розбору, невміння дотримуватися послідовності.

Вдалого самостійного ремонту! Ремонтуйте з розумною економією! Купуйте запчастини та інструменти в правильних місцях та не кваптеся позбавлятися від пошкодженої техніки. Частіше за все її роботу можна відновити!