Сучасна ізоляція для труб - це ціла група товарів, яка використовується для захисту магістралі від вологи, механічного та погодного впливу. Сучасним представником цієї групи стає спінений матеріал, для виробництва його використовується поліетилен і каучук.

Особливості та загальні характеристики про товар

Якісні характеристики і особливості продукції будуть багато в чому залежати від особливостей її використання. Теплоізоляція для труб застосовується для трьох варіантів прокладки:

  • У підземних каналах - в таких магістралях немає негативного впливу погоди, але це не скасовує іншого важливого завдання - забезпечення схоронності температури середовища. Це особливо важливо, коли грунт під дією негативних температур почне промерзати. З захистом матеріалу відмінно справляється спінений каучук і поліетилен, які мають пористу структуру, а тому захищені від впливу вологи і холодного повітря. Використовується продукція і при транспортуванні холодоагенту.
  • Підземна безканальна - особливість її в тому, що вона передбачає укладання прямо в землю, бо трубопровід зажадає захисту від грунтових вод.
  • Наземна - укладається на землі, а тому підпадає під вплив сонця, віра, атмосферних опадів. Потребує антикорозійного захисту та теплової ізоляції. З поставленим завданням відмінно справляється каучукова і поліетиленова ізоляція спіненого типу.

Важливо для кожного із зазначених видів правильно підібрати матеріал, що гарантує довговічність і надійність магістралі.

Особливості матеріалу

Каучукові

Використовується в якості якісного утеплювача, вона поставляється у вигляді порожніх трубок, які мають монтажну проріз. Така термоізоляція використовується для прокладки тепломережі, вентиляційних каналів, нафтопроводів, газопроводів, водопроводів і опалювальної мережі. Матеріал не боїться пара і підвищених температур, ультрафіолету, він довговічний і практичний.

ПЕТ

Це антикорозійна продукція, яка захищає від руйнування сталеві труби. Вона може використовуватися і з пластиковою магістраллю. Часто саме поліетилен використовують для захисту трубопроводів, закладених в землю або підземні канали. Продукція захищає матеріал від конденсату, не боїться вологи. Легкий матеріал легко зафіксувати на трубі різного призначення.

Вибрати й вигідно купити подібну продукцію в Україні пропонує компанія «ООО Олтрейд».