Смереку здавна використовували для оформлення житла: як всередині, так і ззовні. Її деревина цінувалася за міцність, захист від холоду і вогкості, а також гарний колір, який робить будь-яке приміщення світлішим та більшим.

Смерекова вагонка – сучасний оздоблювальний матеріал

Вагонка – один із доступних матеріалів для оздоблення стін і підлоги. Якийсь час вона була незаслужено забута і використовувалася переважно в господарських приміщеннях. Однак у час високих технологій людина, як ніколи раніше, відчуває потяг до природи і цінує натуральність у їжі, одязі, інтер'єрі. Тенденція оточувати себе екологічно чистими речами привернула увагу дизайнерів до вагонки: нарешті її оцінили не тільки з практичного, а й естетичного погляду.

У поєднанні краси та доступності смерека – безсумнівний фаворит! Її вишуканий світлий відтінок з витонченим візерунком волокон стане прекрасним тлом для будь-яких меблів, родзинкою вашого інтер'єру. Незважаючи на те, що сьогодні можна обрати матеріали для оформлення стін і підлоги на будь-який смак (ламінат, лінолеум, кераміка, паркет), попит на вагонку зі смереки зростає. Її переваги:

  • стійкість до деформації, вогкості, перепадів температур;

  • антибактеріальні, теплоізоляційні, шумозахисні властивості;

  • приємний деревний запах;

  • естетичність;

  • можливість зробити смерекову вагонку основою для будь-яких стилістичних рішень.

Вагонка з смереки – вибираємо правильно

Дерев'яна вагонка користується попитом завдяки своїй практичності та функціональності. Однак невдалий вибір постачальника може перекреслити всі її корисні властивості. Неправильно оброблена, погано просушена деревина завдасть клопоту вже на стадії монтажу, а надалі може деформуватися і здуватися. Деревина із забруднених регіонів, яких в Україні, на жаль, чимало, виділятиме шкідливі речовини в навколишнє середовище, а це може негативно позначитися на самопочутті тих, хто знаходиться в приміщенні.

Отже, щоб отримати якісну і безпечну вагонку, яка легко монтується і довго прослужить, звертайтеся до таких перевірених постачальників, як «Ганар». Ми реалізуємо виключно матеріал з прикарпатських смерек, які виросли в екологічно чистих умовах. Деревина якісно оброблена, гладенька, просушена за італійською технологією. Фахівці «Ганар» готові проконсультувати щодо вибору матеріалу, монтажу, надати вигідні умови оплати, доставки та доступні ціни - https://ganar.com.ua/vahonka-z-smereky/ . Купуйте в тих, хто гарантує якість!