Працевлаштування полтавчан у Європі

Останнім часом громадяни України все частіше замислюються про роботу в Європі. Хороші умови праці, високі зарплати і можливість легального проживання в країнах ЄС - все це приваблює людей. Однак самому знайти підходящу вакансію і оформити всі документи дуже складно. Тому багато хто воліє звертатися за допомогою до агентств-посередників.

Робота в Польщі

Наша компанія пропонує всім бажаючим з Полтави офіційне працевлаштування в Польщі. Робота в цій країні дає хорошу можливість для початківців трудову діяльність в ЄС. Місцеві компанії охоче приймають українських працівників на різні посади, при цьому знання мови необов'язкове. Підходящі вакансії можна підібрати чоловікам і жінкам, людям з конкретною спеціальністю і тим, хто ще не визначився. При цьому і ті, і інші отримують гідну заробітну плату.

Переваги

·         До основних переваг роботи з нами відносяться:

·        • Великий вибір вакансій (у тому числі і для здобувачів без досвіду роботи).

·        • Допомога в оформленні необхідної документації.

·        • Повністю легальне працевлаштування в Польщі через укладення контракту.

·        • Попереднє обговорення всіх деталей (зарплата, місце проживання, купівля авіаквитків тощо).

·        • Мінімальна комісія за послуги.

Наша компанія вже декілька років успішно працює на ринку праці і має перевірених та надійних партнерів у Польщі. Агентський договір, що укладається перед виїздом для роботи в Європі, що гарантує повну безпеку здобувача. Вам залишається тільки визначитися з вакансією і зібратися в дорогу!

Сайт агентства http://work.poltava.ua