Коли мова заходить за ремонт, тоді питання вибору покриття для підлоги рано чи пізно стає актуальним. Ринок підлогових покриттів дуже різноманітний і кожен виробник має свої переваги. На сьогоднішній день, великою популярністю серед споживачів у різних країнах користується саме ламінована підлога від Tarkett, про яку і піде мова у цій статті.

Про компанію Таркетт

Міжнародний холдинг з великою історією, а таким являється виробник Tarkett, має свої підприємства більш як у двадцяти п’яти країнах, включаючи Україну. Компанія існує вже більше століття, адже свій початок існування вона бере з 1872 року, тоді вона випускала лише лінолеум і була відома під іншою назвою - Dominion Oil Cloth. Завдяки старанням та наполегливості поколінь творців-керівників компанії та її працівників у 1999 році починається виробництво ламінату і успішне до сьогодення. Ламінована продукція виготовляється на сучасно обладнаних заводах, які використовують автоматизовані лінії.

Сьогодні компанія Таркетт нараховує:

 • 125 000 співробітників;
 • 34 промислові об’єкти по всьому світу;
 • 24 лабораторії для досліджень;
 • 4 центри по дизайну;
 • 7 центри по утилізації.

Характеристики ламінату Tarkett

Ламіновану підлогу від Таркетт можна охарактеризувати як надійний, красивий та сучасний настил, але цього мало, щоб передати її особливості, тому роздивимось характеристики цього ламінату з трьох сторін:

1. Естетична

Ламінат від цього виробника має дуже різноманітний дизайн, кожен споживач легко віднайде для себе підходящий варіант. Розкіш натурального дуба, зістарена поверхня або дизайн на європейський мотив – все це легко реалізується в підлозі від Таркетт. Величезний вибір існуючих колекцій ви можете передивитись за цим посиланням: http://real-house.com.ua/laminate/brand_l-tarkett.

2. Технічна

В основі багатошарової конструкції ламінованих планок від Tarkett лежить плита HDF (High Density Fiberboard), вона відрізняється від MDF (Medium Density Fibreboard), яку використовують інші виробники, тим що володіє більшою щільністю, вона приблизно знаходиться в діапазоні від восьмисот до тисячі кілограм на один метр кубічний, завдяки чому такий ламінат є надійним покриттям для домашнього та комерційного приміщення.

Серед сучасних та специфічних технологій, які застосовує виробник виділимо такі:

 • Continuous Multi Layer (CML) - послідовне пресування шарів під тиском при сильному нагріванні;
 • Tru-Touch Geniune – структурна обробка поверхні ламелі, завдяки якої створюється натуральний рельєф деревини;
 • Tech3S – обробка країв ламінованих планок речовиною з воском, що захищає настил від вологи;
 • Beleved Edges – декоративна фаска, котра не змінює технічні властивості ламінату лише візуальні.

3. Згідно розмірам

Розміри ламінованих планок бувають різні і переважно залежать від колекції та дизайну планок, оскільки вони впливають не лише на якість монтажу, а ще на зорове сприйняття підлоги. У компанії Таркетт у більшості зустрічаються такі габарити планок:

 • 1292 х 194 х 8 мм;
 • 1292 х 159 х 10 мм;
 • 1292 х 136 х 12 мм.

До речі, товщина ламінату досить важливий показник якості, оскільки від нього залежить стабільність змикання ламелей та міцність самої планки. Таркетт використовує оптимальну товщину планок, завдяки якої підлога слугуватиме довго, а взагалі товщина ламінату може варіюватися від 6 до 14 мм.