Більшість з нас пам'ятають ті часи, коли електрощити в під'їздах вселяли якийсь страх. Торкатися до них дітям не дозволяли, та й самі дорослі рідко наважувалися це робити, навіть якщо виникала необхідність. Сьогодні, на щастя, все простіше. Бокси під електричні автомати придумали не просто так, а саме з метою того, щоб працювати з електрикою було безпечніше. Системи стали автоматизованими, а захист у них – набагато серйозніше.

У сучасних магазинах побутового електрообладнання є у продажу спеціальні щитки з пластиковим або металевим корпусом. Необізнаним користувачам може здатися, що пластик в даному випадку ненадійний. Фахівці ж запевняють, що цей матеріал дуже стійкий до високих температур, тому його використання забезпечує підвищену пожежну безпеку. Такий електрощиток користується попитом.

Щитки освітлення (ЩО) рекомендується купувати у надійних постачальників, які пропонують вироби відомих виробників. Саме такі пластикові та металеві щитки виглядають стильно, що дає можливість вписати їх в інтер'єр будинку або квартири. До слова, у продажу є безліч варіантів модифікацій пластикових щитів. Тому не важко вибрати підходящий для будь-якої комплектації.

Купити щиток освітлення ЩРВ, ЩРн ціна якого цілком прийнятна не складе труднощів, якщо ви володієте необхідними знаннями. Щитки освітлення можуть бути вбудованими і накладними. Вбудовувані використовують для прихованої проводки, а накладні встановлюють в тому випадку, якщо в будинку є проводка зовнішня. Закріпити електрощиток нескладно. Для цього використовуються саморізи або дюбелі.

Відзначимо, що електричні щити і бокси відрізняються компактністю. Вбудовувані варіанти встановлюють в спеціально облаштовані ніші, що робить їх практично непомітними.