Лікування наркоманії неможливе без залучення психологів, оскільки це щоденна робота з хворим над його мотивацією. Побутує помилкова думка, що детоксикація організму виліковує від наркоманії. Насправді, після детоксикації настає лише фізіологічне полегшення, пропадає ломка, але сформовані стереотипи поведінки продовжують «жити» в розумі хворого. В цей час хворий має бути ізольований від несприятливого соціального середовища, де він міг би дістати наркотики, з ним інтенсивно повинен працювати психолог-мотиватор, який, поки є час утримувати пацієнта у відриві від звичного соціуму, налаштовує його на подальше проходження реабілітаційної програми. Саме тому лікування наркоманії в стаціонарі під постійним наглядом наркологів та психологів є єдиним ефективним виходом. Записатися на лікування від наркоманії в клініку Кадирова можна на http://narko-centr.com.ua/uk/likuvannya-narkomanii/

Якщо пацієнт після детоксикації потрапляє не в медичний центр, а повертається додому, він з великою часткою ймовірності повернеться до колишнього способу життя.

Методи і способи лікування фізичної залежності від наркотиків

Методи лікування наркоманії оточені безліччю міфів, які об'єднані одним – безвідповідальністю і небажанням вникати в суть проблеми. Часто наркомани і навіть їх близькі вважають, що блокатори опіоїдних рецепторів, які вшивають під шкіру, або процедури детоксикації чарівним чином вилікують хворого раз і назавжди. На жаль, це не так. Блокатори дають ефект лише після курсу детоксикації і дозволяють усунути наслідки можливого зриву. Це лише допоміжний, а не основний засіб лікування. Заходи щодо детоксикації повинні вживатися в стаціонарі, деякі з них мають протипоказання і є стресовими для організму.

Дізнатися більше про методи лікування від наркоманії можна на http://narko-centr.com.ua/uk/