Психологи впевнені, що людині легше жити в домі, в якому вхід до житла здійснюється безпосередньо з вулиці. Таунхаус являє собою синтез переваг котеджу та комфорту квартири. Ця нерухомість більш близька до котеджу, аніж до житла у багатоквартирній будівлі.

Стосунки з сусідами по таунхаусу

Люди, що потенційно планують купити таунхаус в Ірпені, впевнені, що таке житло здатне забезпечити максимальну приватність. Адже сусідів над стелею немає. Та й сусідам знизу неможливо завадити. Проте саме в таунхаусі відчувається близькість сторонніх людей. Якщо ви натрапите на гіперактивних або надто галасливих сусідів, вони суттєво можуть зіпсувати настрій.

Якщо подивитись на ситуацію з іншої сторони, саме в такому житлі ви зможете встановити добрі відносини з сусідами. У вас з'являться нові друзі, ви будете разом святкувати визначні події, збиратись на барбекю. Проте може статися, що ваші сусіди більше за все цінують тишу і спокій, і не будуть раді товариству.

Перед купівлею дому рекомендується дізнатися все про управляючу компанію, а також, що ви маєте право робити зі своєю прибудинковою територією.

Корисна площа

Багато людей віддають перевагу саме таунхаусу замість квартири, оскільки у власному домі більше місця для життя. Але зверніть увагу, що, незважаючи на суттєво більшу загальну площа, вона може бути використана не настільки ефективно.

При плануванні майте на увазі, що вікна будуть виходити лише на два боки. Цей факт може суттєво обмежити при формуванні інтер'єру приміщень. В звичайних квартирах вікна теж виходять на дві сторони. Але таку картину важко уявити в квартирі площею 100 квадратних метрів.

Загальна площа такого дома розділяється між декількома поверхами. Немало простору можуть з'їсти сходи. Перед тим, як купити будинок в Ірпені, дізнайтесь про опалювальну систему. Якщо користуватись індивідуальними механізмами, прийдеться ставити котел. Він вимагає не менше восьми квадратних метрів площі.

Важливі тонкощі

При купівлі таунхауса зверніть увагу на такі моменти:

  • інфраструктуру поселення;
  • наявність комунікаційних магістралей, якість водопостачання, стабільність електроенергії;
  • звуко-, теплоізоляцію стін, підлоги, стелі;
  • товщину стін;
  • опалювальну установку (зверніть увагу, що крайні блоки вимагають більше ресурсів для обігріву у порівнянні з середніми секціями);
  • можливість користування ділянкою;
  • уточніть, чи перейде земля у вашу повну власність, чи ви користуєтесь нею по договору безстрокової оренди.

При купівлі будинку будьте уважними. Цікавтесь не тільки плануванням, але й особливостями ділянки, інфраструктурою, якістю забудови.