З моменту незалежності нашої держави виникло питання щодо законів. прав та обов’язків. Протягом п’яти років влада розробляла «збірник законів» який нам відомий як Конституція України. На тому не завершилося удосконалення прав та обов’язків. Воно продовжується і дотепер. Зараз кожен третій українець знає, що таке комплексне юридичне обслуговування і де його можна отримати.

З року виникнення незалежної України вже минуло двадцять шість років, а це зовсім мало у порівнянні з іншими державами, але цього достатньо для досягнення того рівня розвитку, який ми зараз маємо. Якщо у стародавні часи людські права не існували, то можна зробити висновок, що кожна людина могла робити все, що їй заманеться. Але нерідко це були і вбивства, і викрадення та інші порушення сучасних законів. Якщо раніше за це карали убивством(за позбавлення життя іншої людини, тобто як кажуть у народі – «зуб за зуб, око за око»), відсіканням руки (у випадку крадіжки) або, навіть, позбавленням чоловіків власних статевих органів (за зґвалтування), то зараз покарання є набагато м’якішим (звісно у порівнянні із завданням фізичного покарання). Сучасні юридичні послуги можна отримати у державних та приватних закладах. Найчастіше, українці для захисту власних прав звертаються до приватних юристів за комплексною допомогою або консультацією. Звичайно приватні юристи не стануть працювати за безкоштовно, але якщо Ваше питання є дійсно важливим краще за все звертатися до приватного фахівця, адже ніякі гроші не варті порушення прав особистості. Також слід звертати увагу на те, що іноді (але не завжди!) молоді спеціалісти в області права є найбільш освіченими у даній сфері, аніж їх попередники. Це зумовлено тим, що навіть за останній місяць вже видано не один, і навіть не два укази президента, щодо внесення змін до деяких законів України. Звісно молодим фахівцям легше дізнаватися першими про ці зміни та враховувати їх у своїй приватній практиці. Т

акож, у захист юристів, що працюють у приватній сфері понад 15 років, можна сказати, що вони є досвідченими у справах, з якими люди звертаються найчастіше. Але незважаючи на те, скільки років юрист вже присвятив захисту прав людини та юридичній допомозі при різних випадках, він є більш досвідченим у сфері законів, аніж людина, що не має юридичної освіти. Найбільш популярними юристами є ті, що мають змогу проконсультувати людей он-лайн. Такі юристи працюють на uv-garant.com.ua та вже не перший рік допомагають своїм клієнтам.