Столиця Закарпаття змінюється швидше, ніж ви промовите “чорничний пиріг”. На її гастрономічній мапі з’являються нові кав’ярні й зникають старі. Деякі кафе та ресторани трансформують концепцію та формат, інші просто отримують нові назви. Як тримати руку на пульсі та встежити за всіма модними віяннями? Як обрати заклад, що підійде саме вам? Адже наближається низка святкових днів, а отже всі кафе та ресторани матимуть аншлаги. А й справді, не на природі ж Новий рік святкувати!

Куди піти — як вирішити?

Взагалі, неважливо, яку мету ви маєте. Відсвяткувати ювілей чи весілля, відзначити Новий рік з колегами чи просто посидіти з другом за келихом вина та смачною їжею. Все це приведе вас до необхідності вирішити — куди саме піти.

І тут ми, зазвичай, стикаємося з певними складнощами. Ніби гугл має знати все, проте шукати на безлічі сайтів або в соціальних мережах є досить виснажливим заняттям. До того ж, важко відразу зорієнтуватися, де знаходиться той чи інший бар.

І тепер всі ці проблеми комплексом вирішив каталог кафе та ресторанів Tomato.ua. На цьому сайті ви знайдете безліч інформації про ужгородські заклади, однак, вона тут якісно систематизована. Шукаєте кав’ярню з дитячим стільцем? Виставте це у налаштуваннях фільтру, й сервіс покаже вам лише такі кав’ярні. Хочете з’їсти сьогодні чогось італійського? Додайте й цей фільтр, і Tomato.ua видасть вам перелік італійських ресторанів. Причому, попередній ваш запит про дитячий стілець теж не забуто.

Додаток Tomato.ua покаже кафе, що неподалік

Окрім цього, на порталі представлені фото інтер’єрів та екстер’єрів закладів, їхні меню. Тут можна почитати відгуки гостей і відразу забронювати столик, якщо вам припало до душі якесь місце.

А от в разі, якщо ви завантажите додаток Tomato.ua на свій смартфон, він покаже вам всі заклади в Ужгороді, поруч з якими ви зараз знаходитеся. Це дуже зручно, коли ви плануєте, наприклад, новорічний корпоратив біля офісу або хочете відсвяткувати весілля чи випускний у своєму районі. У додатку також працюють фільтри, де ви можете обрати й послугу окремого бенкетного залу. Тоді Tomato.ua покаже лише ті ресторани поруч, які мають цей бенкетний зал.

 

Зі зручним безкоштовним додатком Tomato.ua ви зможете відкривати для себе нові паби та кав’ярні, клуби та ресторани, й не забувати про старі. Добре вам погуляти, й користуйтеся Томато та майте щодня смачне свято.