Вибрати сумку, яка підійде саме тобі, непросто. Моду останнім часом доповнили клатчі, найменше здавалися чоловічими, і так звані сумки tote, що нагадують радянські авоськи. Сьогодні ми розповімо тобі про основні типи сумок, а також дамо поради щодо вибору тієї чи іншої моделі, що пропонує магазин шкіряних сумок.

Запам'ятай головне правило: розмір чоловічої сумки повинен визначатися її функцією.

Клатч

Цей доти чисто жіночий аксесуар все активніше втручається в життя чоловіків. Від жіночого чоловічий клатч відрізняється більшою функціональністю і стриманими кольорами. У нього прийнято класти лише найнеобхідніше.

Поєднується з одягом в діловому стилі, стане модною заміною барсетці.

Не поєднується з одягом у стилі casual.

Якщо ви бажаєте придбати сумки шкіряні в Києві, то відвідайте інтернет-магазин шкіряних сумок.

Барсетка

Якщо ти не готовий так скоро видертися на вістрі моди, розмахуючи клатчем, тобі на допомогу поспішає ця маленька сумка. На відміну від варіанту, який прийнятий у чоловіків в тренувальних штанях і вічним питанням «Є закурити?», традиційна барсетка має не короткий, а довгий ремінець, який перекидають через плече. Сумка настільки малого об'єму стане незамінною для тих, хто потребує портативному необременяющем аксесуарі. Барсетки мають велику кількість відсіків, яких буде достатньо для того, щоб там розмістився твій гаманець, смартфон, ключі від машини і дрібнички, від яких ти не в силах відмовитися. Така сумка може стати в нагоді не тільки в будні, але й у вихідні дні, коли носити з собою велику чоловічу сумку або шкіряний портфель не має особливого сенсу.

Відмінно поєднується з одягом у стилі casual.

Не поєднується з діловим костюмом.

Шкіряний портфель

Чоловічий портфель — кращий помічник для ділової людини, в ньому можна вмістити все те, що необхідно протягом робочого дня. В чоловічий портфель поміщаються книги, ноутбук і документи.

У портфелі знайдеться місце і для ланчу, який тобі дбайливо приготує кохана.

Завдяки сучасним технологіям, сучасний чоловічий портфель легше своїх попередників з 80-90-г. Найчастіше сучасні портфелі виготовляють з шкіри.

Поєднується виключно з одягом в діловому стилі, у якості винятки, може непогано поєднуватися з джинсами (але тільки якщо на тобі пристойна сорочка і піджак).

Почтальонська сумка

Назва цієї чоловічої сумки говорить сама за себе — пращуром цієї моделі стала сумка, яка використовувалася для розносу кореспонденції.

Класичні почтальонские сумки шиють зі шкіри. Зараз це один з найпоширеніших типів чоловічих сумок. Почтальонская сумка грунтовно повисла на плечі сучасного міського жителя. Від інших моделей почтальонская сумка відрізняється наявністю великої передньої кришки-клапана, що закриває від сторонніх очей вміст.

Важливий момент. У цій моделі чоловічої сумки практичність повинна переважати над декоративністю. Постарайся уникнути додаткових вставок, великої кількості кишень, малюнків і написів, тим більше, логотипів. Вибирай таку сумку, на якій з зовнішньої сторони буде найменше деталей — не прогадаєш.

Поєднується з одягом в діловому стилі, може бути непоганим доповненням образу в стилі casual. Підійде студентам.