міжгір'я готелі

Хто не мріє потрапити Міжгір`я, так й не просто його побачити, а ще поселитися в ньому. Та яке б гарне воно не було -те, що під Києвом, не зрівняється із тим, що в Закарпатті. Бо Міжгірський район - це один із найчистіших екологічних куточків по всій Україні і потрапити до такого дійсно мрія. У північній частині Міжгір`я, розкинулось маленьке село Пилипець, що є другим по висоті, гірськолижним курортом і має найдовші в країні лижні траси, довжина яких понад 20 км. В самому селі весь рік працює канатна дорога, що зветься Боржавськими підйомниками і простягається повз Боржавської полонини. Ця ж місцина в свою чергу дуже повниться чорницями, тому її називають чорничним “раєм”.

Гірськолижний курорт Пилипця приваблює до себе не тільки гарними трасами, а й незайманими схилами, цікавими для любителів катання на не підготовлених спусках. І вони підходять навіть для фрірайдерів-початківців.

Порівняно, наприклад, з містечком Яремче, де тільки два лижних спуски, що підходять для катання на лижах чи санках, новачків і дітей.То у Пилипці повноцінний гірськолижний комплекс, де достатньо впорядкованих трас є лижна школа із навчання вільному спуску, та сноубордингу і майстерня, що ремонтує лижі.

До речі, зараз є можливість набагато швидше обрати місце свого відпочинку і заодно забронювати готелі, з яких буде зручно добиратися до всіх цікавих місць.

Міжгір'я відпочинок

Відпочинку в Яремче, що відоме своїм колоритною культурою, водоспадами, здравницями, і проведенням різних фестивалів, не поступиться і відпочинок у перлині Міжгір`я. Бо Пилипець славиться не тільки зимовими розвагами і неймовірним водоспадом Шепіт, а також фестивалями, змаганнями і теж можна оздоровитися. Зовсім поряд, десь в 7-ми км, знаходиться селище Келечин, в якому є три унікальних джерела з цілющими водами, насиченими залізом і подібними до Кавказького “Нарзану”.Такі лікувальні водички мають специфічний запах і дивний жовтуватий колір та лікують сердцево-судинну систему, анемії і проблеми зі шлунком. Окрім цього буде корисно для поліпшення зору позбирати чорниць, а також лікарські рослини, якими так багатий цей край.

Поселитися в Пилипці можна в будь-якому готелі, котеджі, чи приватній садибі, які гостинно приймають своїх гостей і піклуються про те, щоб відпочинок для них був комфортним, іжа смачна, всі послуги доступні. Навіть в пік зимового сезону, можна вибрати те житло, що вам підходить по ціні. Саме оператор бронювання Hotels24.ua, пропонуючи послугу «бронювання онлайн», домомагаючи миттєво забронювати готелі, не беручи плати за свої послуги. Такий сервіс вже вже оцінили і клієнти, і самі готелі, та більше 1000 готелей вже працюють в режимі миттєвого бронювання.

Стосовно мальовничого куточка в Міжгір`ї, то відпочинок не буде повноцінним без відвідин історичних пам`яток, таких як Церква Різдва Пресвятої Богородиці. Вона майже повністю збереглась з 18 ст., і потрапити до якої можна на недільну службу та в великі свята. Також варто потрапити в готелі “Аррата” - до Музею дерев`яних Церков. Унікальність багатьох представлених макетів в тому, що автор зміг відтворити вже зруйновані чи спалені церкви по старовинним книгам.

Після гарного відпочинку і безлічі позитивних емоцій, залишилося лише купити сувеніри на згадку про Пилипець в омріяному Межигір`ї.