Найприємніший подарунок - зроблений своїми руками. Саме тому, я вирішила на день народження своєї сестри подарувати їй такий аодарунок, як вишивка нитками. Це дуже стильно виглядає і дуже актуально останнім часом. Їй дуже сподобався мій сюрприз, але розповісти я хочу не про це. Вірніше, я хочу навіть не розповісти, а подякувати сайту «ЕтноБарви», завдяки якому я знайшла те, що мені було потрібно.

Вишивка нитками на будь-якому типі тканин

Ідея прийшла мені в голову дуже давно, але так як я не дуже орієнтуюся в сфері рукоділля, самостійно знайти підходящий варіант було дуже складно. Тому я звернулася за допомогою до однієї знайомої, яка як раз таки і порадила мені цей сайт. Як тільки я на нього зайшла, перше, що кинулося мені в очі - різноманітність вибору. Напевно, так трапляється зі всіма недосвідченими рукодільницями, але я була під справжнім враженням.

Вибір вишивки нитками, замовлення та отримання товару

З переваг фірми «Етно Барви» хочеться назвати наступні:

  • дуже швидка доставка;

  • висока якість товару;

  • повна відповідність того що надсилають, тому, що представлено на сайті;

  • невисока вартість.

 Особисто мені все дуже сподобалося, я дуже рада, що звернулася саме в цю компанію. Тепер, якщо я і далі вирішу займатися декоруванням одягу бісером і нитками, я буду звертатися за схемами і заготовками тільки в «ЕтноБарви».