Багато хто нехтує проблемою карієсу, вважаючи це захворювання дитячим або не серйозним. На справді ж це захворювання досить підступне, людина може навіть може не здогадуватися, що на перший погляд здорові зуби, вже знаходяться на стадії руйнування. Але лікар стоматолог виявить проблеми вже при першому огляді, тому відвідувати стоматологію двічі на рік над важливо. Більш детально ознайомитися з сучасними методами лікування карієсу http://lukashuk.com.ua/services/plombirovanie-zubov/ можна в стоматології Лукашука в Києві на Теремках. Істинна причина появи карієсу достеменно невідома. Але найбільш розповсюдженими причинами називають наступні: генетична схильність, низькоякісні продукти харчування, неякісна питна вода, проблеми з кишківником та недостатня гігієна ротової порожнини. Захворювання більше відноситься до дітей, але останнім дорослі також звертаються з проблемами руйнування зубів.

Які наслідки може викликати захворювання на карієс?

Якщо не лікувати карієс, та не проводити профілактику його утворення. Серйозних захворювань уникнути не вдасться, найчастіше карієс викликає пульпіт та кісту зуба. І якщо вчасно не звернутися за допомогою до спеціалістів, не вилікуваний карієс призведе до часткової або повної втрати одного або декількох зубів одночасно. Не менш важливим є факт того, що значно дешевше вилікувати карієс, ніж встановити протези або імплантати.

Як сьогодні лікують карієс та його наслідки?

Сучасне лікування підступного карієсу – це лише невеликий, але дуже важливий крок до відновлення здоров’я зубів. В більшості випадків пацієнтам може бути рекомендовано проведення процедури пломбування зубів. Цей досить простий метод лікування полягає в тому, щоб спеціальним розчином заповнити порожнині в зубі, утворилися в результаті дії карієсу. Ця методика дозволяє зменшити чутливість зубів та блокувати проникнення шкідливих мікроорганізмів в порожнину зуба. Сучасні матеріали та різноманітність за фізико-хімічним складом, відтінкам пломби дозволяють повністю відновити уражений зуб у відповідності з його анатомічною формою та призначенням. Тож вилікуваний зуб буде повністю виконувати свою функцію, не викликатиме дискомфорту, та виглядатиме, як природний зубний ряд.