Сонячна енергія відноситься до відновлюваного джерела енергії, який можна використовувати протягом життя. Сонце є дуже перспективним в якості джерела енергії. Протягом останніх 30 років тому вчені придумали хороший і надійний спосіб використання енергії сонця. Сонячну енергію вловлюють сонячні батареї, потім вона перетворюється на енергію за допомогою фотоелектричних (PV) технології. Фотоелектричні сонячні панелі більш міцно і ефективно перетворюють енергію Сонця в електрику.

Сонячна енергія має дві форми: теплову та фотоелектричну. Кожна з цих форм виробляє електроенергію, що відрізняється одна від одної.

Теплова сонячна енергія - це сама основна форма енергії, що концентрує сонячне світло і перетворює світло в тепло. Тепло застосовується в парогенераторах. Це такий паровий двигун, який відповідає за виробництво електроенергії, яка потім використовується в розвитку промисловості і вдома. Він також використовується для знищення небезпечних відходів, щоб нагріти воду та опалення будівель.

Теплова енергія утворюється за допомогою сонячних концентраторів, які використовують лінзи Френеля для одержання більш широкої області сонячного світла. Лінзи більше схоже на дартс з кожного кільця на об'єктиві, орієнтуючись на розсіяне сонячне світло, на набагато більш потужні промені. Це створює ефект збільшувального скла. Концентрація сонячного світла приводить до парогенератора електричний генератор.

Сонячні панелі часто встановлюють вдома. Адже це набагато більш популярна форма сонячної енергії. Це також є прямим джерелом електроенергії. Система сонячних батарей, виготовлених з міцного матеріалу напівпровідника (кремнію), який знайшли в достатку на поверхні землі. Ці клітини потім були з'єднані разом, утворюючи сонячні панелі, які потім підключають до ланцюга. Коли сонце потрапляє на ці клітини кремнію, ці панелі генерують електричний струм, який підключений до зовнішнього навантаження. Однієї сонячної батареї не достатньо, щоб виробляти достатню кількість електроенергії, тому кілька осередків пов'язані один з одним, щоб сформувати масив комірок, які називають сонячними модулями або панелями. Кілька сонячних батарей або сонячних модулів знову з'єднуються один з одним, щоб сформувати блок. Це базова модель для виробництва електроенергії, необхідна кількість панелей можуть бути з'єднані для отримання бажаної електричної потужності.