В Ужгороді Шаранич організував псевдозустріч з псевдогромадськістю, де псевдовідзвітував про резонансні справи

"Сьогодні зранку в Ужгороді під стінами обласного управління міліції зібралось більше десятка громадських активістів і журналістів. Вони вимагали зустрічі з очільником міліції", - про це повідомляє офіційний сайт УМВС України в Закарпатській області.

Як йдеться у повідомленні, що його оприлюднив псевдожурналіст, антимайданівець і очільник прес-служби міліції періоду правління Віктора Януковича Олег Подебрі, "начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Шаранич запросив громадян до залу колегій, де і відбулася доволі жвава розмова з ними. Гості одержали відповіді на всі запитання, які їх цікавили, а висловлені ними зауваження щодо роботи міліції полковник Шаранич взяв на особистий контроль, пообіцявши належну реакцію на порушені проблеми.

Громадських активістів, зокрема, цікавило розслідування інциденту з активістами «Дорожнього контролю» в с.Нижні Ворота на Воловеччині, подробиці розслідування масової бійки на фестивалі гентешів у с.Геча Берегівського району. Було також висловлено окремі претензії до роботи міліції обласного центру, чопської міліції та обласного УДАІ.

Про інцидент на посту міліції в Нижніх Воротах було вже багато коментарів... Цікавилися гості й реформами в ОВС", - повідомляє СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

Як засвідчує фото, на зустрічі з головним "міліціонером" Закарпаття, який перед тим створив псевдоГромадську раду при УМВС та псевдоЛюстраційний комітет, і вже проводив "закриті" прес-конференції для лояльних ЗМІ, насправді не було жодного справжнього громадського активіста і представника ЗМІ.

Це, однак, не заважало особі, що боролася проти Революції Гідності, а тепер кожний свій виступ завершує словами "Слава Україні!", заявити: "Завдяки вам, громадським активістам, міліція стає відкритішою й доступнішою для громадськості, підтвердження цьому є наша сьогоднішня зустріч. Ми й надалі готові спілкуватись з вами, будемо належним чином реагувати на критичні зауваження. Надважливо, аби між нами був діалог, аби ми чули один одного, відкидуючи надмірні емоції, що часом вирують в суспільстві. Стосовно реформ у самій системі МВС, то вони йдуть поступово, крок за кроком, мають системний і невідворотний характер. Ми будуємо в Україні правоохоронну систему європейського взірця, для чого, в тому числі, звертаємося до депутатів. Адже багато в чому реформування слід починати зі змін законодавства".