Як розповіли Сайту міста Ужгород читачі таку температуру показують термометри на сонці у різних населених пунктах. У тіні ж показники термометра досягають 40 градусів.
Сильна спека протримається в області до 1 липня.
Щоб знизити градус спеки, рятувальники встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі в Ужгороді та Сваляві. Освіжитися можна, просто пройшовши крізь водяний розпил.
Наразі водяні рамки діють:
?м. Ужгород, набережна Незалежності
?м. Ужгород, площа Поштова
?м. Свалява, вул. Головна
Також в Ужгороді у сильну спеку комунальники розпочали полив дорожнього полотна.
Пам'ятайте, що коли сонце нещадно припікає треба пити достатньо води, носити світлий одяг та не залишати дітей і тварин у зачинених автомобілях.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!