Правоохоронці затримали 21-річну жительку Закарпаття та її 18-річного спільника, які організували незаконний перетин кордону для 26-річного киянина.
За даними слідства, саме жінка координувала дії «клієнта», допомогла йому дістатися прикордоння та проклала маршрут через місцеве кладовище на околиці села Луг до річки Тиса. Її спільник мав стежити за місцевістю та попереджати про можливу появу прикордонних нарядів.
Їх затримали одразу після передачі 5 тисяч доларів, які вони отримали за організацію незаконного переправлення до Румунії через Тису.
Обох фігурантів затримали та повідомили їм про підозру за ч. 3 ст. 332 КК України.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!