Президент Володимир Зеленський заявив, що з російського полону звільнено 160 українських військовослужбовців, які перебували в неволі з 2022 року.
Про це він повідомив у Телеграмі.
Президент Володимир Зеленський заявив, що з російського полону звільнено 160 українських військовослужбовців, які перебували в неволі з 2022 року.
Про це він повідомив у Телеграмі.
"Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року", — написав глава держави.
Зеленський уточнив, що серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі, на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!