Ужгородська мерія встановила нові тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для підприємств та населення міста.
Рішення ухвалили у середу, 24 червня, на засіданні виконавчого комітету, повідомляє Zaxid.net.
За словами міського голови Богдана Андріїва, через те, що в Ужгороді з 2022 року не змінювалися тарифи на воду, КП «Водоканал м. Ужгорода» зазнав суттєвих збитків.
Члени виконкому погодилися із новими тарифами, запропонованими комунальним підприємством для споживачів-суб’єктів господарювання та населення.
Для підприємств загальний тариф на водопостачання та водовідведення зменшили з 44,57 грн до 44,33 грн (за кубометр, без ПДВ).
Для населення вода подорожчала з 42,86 грн до 76,03 грн (за кубометр, без ПДВ).
Рішення виконкому вступить в дію після оприлюднення на офіційному сайті міста та в друкованих ЗМІ.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!