Водіям хочуть підвищити штрафи за перевищення швидкості - підготували законопроєкт

Законопроєкт, підготовлений спільно з МВС та Нацполіцією, передбачає посилення відповідальності за перевищення швидкості та суттєве збільшення штрафів для порушників.

Про це повідомила народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк.

“У Верховній Раді готують збільшення штрафів за перевищення швидкості. Наразі штрафи за перевищення становлять: понад 20 км/год - 340 грн; понад 50 км/год - 1700 грн", - йдеться у дописі.

Василевська-Смаглюк поінформувала, які суми пропонується стягувати у вигляді штрафу за перевищення конкретної швидкості: "Нові штрафи, які передбачає законопроєкт, розроблений разом з МВС і Національною поліцією "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за дії, які призводять до травматизму та смертності на дорогах”:

  • понад 20 км/год - 680 грн
  • понад 40 км/год - 2040 грн
  • понад 60 км/год - 2720

Читайте також: Укртрансбезпека анонсувала масштабні перевірки перевізників у липні

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!