На Закарпатті СБУ, Нацполіція, прикордонники та прокуратура перекрили черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС

За матеріалами справи, ділки, які не підлягають мобілізації, підшуковували клієнтів через своїх знайомих та за 13 тисяч доларів з особи гарантували «повний пакет» послуг.

За ці гроші зловмисники супроводжували ухилянта на всьому шляху від Львова до безпосереднього місця незаконного переправлення через ріку Тиса.

Окрім того, фігуранти мали особисто перевести клієнта до сусідньої країни «за руку» по мілководдю поза офіційними пунктами пропуску та проінструктувати його, як діяти вже за кордоном.

СБУ затримала обидвох ділків на різних локаціях у Мукачеві: в готелі та на виїзді з міста під час супроводу чергового клієнта.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!