Жахлива ніч для столиці: росіяни вдарили ракетами та безпілотниками по всіх районах Києва (ВІДЕО)

Загалом у Києві під удар потрапило півсотні локацій: багатоквартирні та приватні будинки, торговельні центри, заклади освіти, ринок, адмінбудівлі ДСНС та поліції, Національний музей Чорнобиль.

Кількість постраждалих у Києві зросла до 62 людей, серед яких — двоє дітей. Двоє людей загинуло.

«Орєшнік» за $100 млн запустили по гаражному кооперативу в Білій Церкві.

Є пошкодження також на Київщині, Черкащині й Полтавщині. У Черкасах через удар безпілотника по багатоповерхівці постраждали більше десятка людей. В Київській області, на жаль, через удари загинули двоє людей, є постраждалі.

“Важкий був удар – ракет різних типів 90, із них багато балістики – 36. 600 дронів. На жаль, не всю балістику вдалося збити. Найбільше влучань у Києві, і саме Київ був основною мішенню цієї російської атаки”, - повідомив Зеленський. 

Президент України Зеленський відреагував на масовану російську атаку по Києву. Він наголосив, що такі дії РФ мають отримати наслідки на міжнародному рівні.

«Путін уже слово «ура» не може нормально вимовити — шамкає. А все ще своїми ракетами «перемагає» житлові будинки. Запустив «Орєшнік» проти Білої Церкви. Реально неадеквати. Важливо, щоб це для Росії не залишалось без наслідків. Сьогодні кожен у світі, хто не промовчить та допомагатиме Україні, є захисником життя», — заявив Зеленський.

До ліквідації наслідків МВС залучили інженерну, роботизовану та безпілотну техніку. На багатьох локаціях через значну площу пожежі є небезпека для рятувальників, а в одному з пошкоджених будинків вже вранці стався повторний обвал конструкцій. 

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!