Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Віктор Микита.
ПП «Велика Паладь – Нодьгодош» почне працювати на початку квітня
«Проєкт є важливим елементом регіонального розвитку з погляду прикордонного руху і транскордонних зв’язків між нашим регіоном та областю Саболч-Сатмар-Берег в Угорщині.
Новий пункт пропуску дасть змогу перетинати кордон легковим транспортним засобам вагою до 3,5 тонн. Тут вже провели монтаж митної і прикордонної інфраструктури модульного типу для роботи персоналу на українській та угорській стороні. Водночас завершено роботи з розширення майданчика й ділянки дороги в межах нового ПП та облаштовано напрямки руху транспорту», - зазначив Віктор Микита.
В ОП реалізацію цього проєкту називають наочним прикладом ефективних рішень, які обʼєднують людей, родини, угорців та українців з обох боків кордону.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!