Емоції, біль, віра і надія у поглядах на портретах побратимів, пейзажі з передової – замальовки з фронту презентував художник-воїн Василь Теличко-Еверт в Ужгороді. Про це розповідає М-Студіо.
«Щоденник» - така назва експозиції митця-захисника, що розгорнулася у виставкових залах художнього музею імені Йосипа Бокшая.
Роботи сумні, адже народжувалися там, де найважче - на передовій. Графіка автора-хроніка правди війни, очима художника – свідка й учасника буремних подій.
Василь Теличко-Еверт – родом з міста Макіївка на Донеччині, жив з сім’єю в Києві, дружина – теж художниця з Євпаторії з Криму. Захоплювалися етюдами та пейзажами, а також у творчості присутнє й сакральне мистецтво – батьку допомагав храми розписувати. Змінив пленери на окопи - як почалось повномасштабне вторгнення Василь Теличко-Еверт пішов добровольцем на захист України. А от олівець не замінив на зброю, між кулями та у перерві між боями – малював. Все і всіх, хто оточував.