Збройні сили України розраховують на всебічне розслідування злочинів проти військових та заслужене покарання винних.
Як передає Укрінформ, про це головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський заявив у Телеграмі.
За його словами, за короткий проміжок часу в різних областях України сталися три ганебні акти насильства, у яких постраждали військовослужбовці.
Як підкреслив Сирський, "на Полтавщині під час виконання військового обов’язку від рук убивці загинув військовослужбовець Збройних сил України, який проходив службу в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки".
У Рівному військовослужбовці ЗСУ зазнали поранень унаслідок підриву зловмисником вибухового пристрою.
Ще один вибух пролунав на території територіального центру комплектування та соціальної підтримки у Павлограді Дніпропетровської області.
За словами головнокомандувача, один із постраждалих у Рівному перебуває у важкому стані. Стан військовослужбовця, пораненого в Павлограді, - стабільний, поранення легкі.