Судитимуть жительку Закарпаття за незаконну торгівлю сигаретами

Детективи Територіального управління БЕБ у Закарпатській області завершили досудове розслідування щодо мешканки Закарпаття, яка придбала з метою продажу контрафактні вироби.

Встановлено, що мешканка Тячівського району, не маючи відповідної ліцензії на право оптової чи роздрібної торгівлі тютюновими виробами, незаконно придбала їх з метою збуту та транспортувала безакцизні тютюнові вироби різних марок.

Детективи БЕБ провели огляд місця події за результатами якого вилучили  2 000 упаковок підакцизних товарів. Наразі фігурантці повідомлено про підозру, справу скеровано до суду.

За вчинене кримінальне правопорушення обвинуваченій загрожує покарання у вигляді штрафу до 170 тис. грн з конфіскацією та знищенням незаконно виготовленої продукції.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!