Закарпатські поліцейські зафіксували понад 4 тисячі порушників швидкісного режиму у травні

Протягом травня 2024 року патрульні поліцейські Закарпатської області зафіксували 4005 випадків перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів.

Нагадуємо, що за порушення швидкісного режиму передбачено наступні штрафи:

  • За перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 20 км/год (ч.1 ст.122 КУпАП): штраф 340 гривень.
  • За перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 50 км/год (ч.4 ст.122 КУпАП): штраф 1700 гривень.

Важливо пам'ятати, що порушення швидкісного режиму є однією з головних причин дорожньо-транспортних пригод.

З метою збереження життя та здоров'я учасників дорожнього руху, патрульна поліція Закарпатської області закликає водіїв:

  • Дотримуватися Правил дорожнього руху.
  • Їздити з безпечною швидкістю.
  • Зберігати безпечну дистанцію до інших транспортних засобів.

Бережіть себе та інших!

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Також читайте: СБУ викрила ділків, які переправляли за кордон призовників: ліквідовано чергову «схему» в Берегівському районі