Учора вдень прикордонникам відділу «Великий Березний» надійшла інформація від співробітників оперативно-розшукового підрозділу про можливу спробу незаконного перетину держрубежу трьома громадянами Алжиру. За даними оперативників, їх мали доправити у прикордоння легковим автомобілем.
У зазначений оперативниками район вислали додаткові прикордонні наряди. В результаті вжитих заходів надвечір на околиці населеного пункту Завосино Великоберезнянського району прикордонникам вдалося виявити вказаний оперативниками транспортний засіб, повідомляють на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби в мережі фейсбук.
У салоні автомобіля перебували троє чоловіків. Водій мав при собі закордонний паспорт громадянина Алжиру. Двоє пасажирів документів при собі не мали, однак також назвалися алжирцями.
У ході опитування правоохоронці встановили, що затримані мали намір незаконно потрапити до країн Європейського Союзу. Більше того, в одному з мобільних терміналів правопорушників виявили прокладений попередній маршрут руху з України до Словацької Республіки.